חדשות היישוב:
06.9: תושבים יקרים, אתר בת חפר החדש עלה לאוויר בשעה טובה! האתר עדיין בהרצה ולכן יתכנו שיבושים בחלק מהדפים והלינקים. אנו מודים לכם על הסבלנות    6.9: שימו לב- בלוח הארועים מפורסמים ימי פינוי הגזם והאשפה לאורך כל תקופת החגים - מוזמנים להתעדכן   06.9: יש לנו לוח ארועים חדש! בלוח הזה נעדכן על כל מה שקורה ביישוב, כולל ארועי תרבות, שירותים לתושב, ימי פינוי, ארועי קהילה ועוד. מוזמנים להתעדכן באופן שוטף - ארועים רבים ומגוונים יתווספו ללוח בימים הקרובים    01.9: חוגים רבותיי!! חוגים! מהרו והרשמו לשנת החוגים תשפ"ד, יש לנו מגוון משגע ומספר מקומות מוגבל. כנסו לאתר החדש והמושקע של מרכז החוגים הקהילתי (לינק בעמוד הבית)    26.10: התקווה 6 מגיעים לבת חפר להופעה בלתי נשכחת! מידע בלוח ארועים   14.9: ועד והנהלת היישוב בת חפר מאחלים לכם תושבים ותושבות יקרים.ות שנה טובה ומתוקה, שנת שלום, רעות ואחווה    24.9: לקראת כניסת יום הכיפורים עלה באתר פוסט עם כל המידע אודות זמני תפילות, הנחיות בטיחות והוראות מד"א - ניתן להכנס דרך דף הבית או לוח הארועים. גמר חתימה טובה תושבים יקרים    1.9: מאחלים לכל תלמידי בת חפר - שנת לימודים מוצלחת ופוריה

ועדות

ועדות היישוב בת חפר

הועדה המוניציפאלית

ועדה מוניציפלית מונה 7 ועדות משנה ועוד מספר פרויקטורים הפועלים לקידום והובלת תהליכים בתחום התשתיות, מבני ציבור, צרכי קהילה, נוער, שטחים ציבורים, איכות הסביבה, פנאי וספורט, המשפיעים באופן ישיר על איכות חיינו בישוב.

פעילות הועדה:

  • יזום וקידום פרויקטים בתחום התשתיות, מבני ציבור, צרכי קהילה, נוער, שטחים ציבורים, איכות הסביבה, פנאי וספורט.
  • שמירה על רמת תחזוקה גבוהה בכל התשתיות והמתקנים בישוב
  • מתן שירות לתושבי בת חפר וטיפול יעיל ככל שניתן בפניות הציבור
  • שיפור נראות וחזות הישוב. מקום שמאוד רוצים לגור בו
  • טיפוח שטחים ציבורים, פינות ישיבה, מתקני משחקים וספורט

ועדת קהילה

ועדת קהילה שמה לה למטרה את נושא הפרט כחלק מהקהילה בישוב ומספקת לו מגוון רחב של פעילויות ומענים בתחומים שונים – תרבות, ספורט, נוער, גמלאים, צעירים, ספריה ושירותים חברתיים מתוך תפיסה כי חוזק של קהילה מתבטא בין היתר בתחושת הביטחון של הפרט בתוכה ומעורבות הפרט בחיי הקהילה שלו, וביכולתו להתמך בה.

ועדת קהילה טומנת בתוכה שיתוף פעולה נפלא בין צוות שכיר ומקצועי וצוות מתנדבים שמובילים יחד לחיי קהילה פעילים ומגוונים.

ועדות כללי

ועדות כלליות כוללות את ועדת חינוך, ביטחון ודוברות 

ליצירת קשר, עדכונים שונים, קבלת מענה והצטרפות לצוות המתנדבים בכלל הוועדות ניתן לפנות לעדי פרי מנהלת קהילה ותרבות

יצירת קשר

2023© כל הזכויות שמורות לועד מקומי בת חפר