חדשות: 

מענק יישובים גדולים – בת חפר

פוסטים אחרונים

דבר יו”ר ועד היישוב מר עדי אמזלג:
תושבים יקרים ,
למי שעקב אחרי הפרסומים לאורך השלוש השנים האחרונות יודע כי הקמתי פורום יחד עם שלושה יו”רי וועדים של יישובים גדולים כשלנו הפועלים בתוך מועצות אזוריות – היישובים הם צור הדסה , עתלית , צור יצחק ובת חפר .
מטרת הפורום הנה העמדת צרכי יישוב קהילתי גדול בתוך מועצה אזורית אל מול משרדי הממשלה ומשרד הפנים בעיקר. יחד רתמנו את ראשי המועצות האזוריות . כאשר לאורך הדרך פעלתי במשותף עם רני אידן ראש המועצה אל מול הנושא .
באמצעות הפורום הקמנו לובי בכנסת עם מספר חברי כנסת ויחד פעלנו בכדי לגרום למשרד הפנים להבין את הצרכים להם אנו נדרשים ולהקצות להם משאבים.
לשמחתי משרד הפנים נענה והקים וועדה בין משרדית שבחנה את הנושאים אל מול המועצה ומולנו .ההמלצות המהותיות להכרה בצרכי יישוב קהילתי גדול בתוך מועצה אזורית עדיין נדונות .אך לשמחתי משרד הפנים החל במימוש ההבנות ותקצב את בת חפר כשלב ראשוני בתקציב מכובד לשנת 2018 בגובה של 704 אלף ש”ח
( מצ”ב המכתב ) .
זהו עוד שלב במיצוב בת חפר מול משרדי הממשלה השונים שגורם להם להבין כי הצרכים שלנו והבקשות שלנו לאיכות חיים טובה צריכים להיענות .

אנו ממשיכים לפעול יחד עם פורום היישובים הגדולים ויחד עם ראשי המועצות לקבלת כלל ההמלצות שלנו , שיאפשרו לנו לנהל את בת חפר טוב יותר לטובת כולנו .
תודה ענקית לרני אידן ראש המועצה שפעל עימי יד ביד לאורך כל הדרך וסייע רבות , בהפעלת לחצים מול משרד הפנים והגורמים השונים והעמדת יועצים ואמצעים עבורנו לפעול בנושא זה
(מצ”ב המכתב בנושא – וכן טעו וכתבו גב’ ולא מר )
שלכם .
אמזלג עדי – יו”ר ועד בת חפר

כל הזכויות שמורות לבת חפר © 2020