חדשות: 
   האתר החדש הישוב עלה - כולם מוזמנים להשתמש |    זמן קהילה - מתחברים לפעילות קהילתית מהבית |    מורידים את התחלואה בישוב לפני סיום הסגר |

העדכון היומי 13.7

פוסטים אחרונים

קורונה

התגלה חולה מאומת נוסף ביישוב והוא בן משפחה של אחת מהחולות שהתגלו ביישוב זה מכבר. נמצא בבידוד כבר תקופה ארוכה ולא משפיע על שגרת היישוב. זהו החולה השביעי במספר ביישוב.

רבים שואלים אותנו מדוע איננו מפרסמים את המקומות בהם הסתובבו החולים המאומתים. חשוב להבין שמשרד הבריאות אמון על החקירה האפידמיולוגית ולפרסום תוצאותיה.
אנחנו, בשיתוף המועצה, מנסים להפיץ ההודעה בהקדם האפשרי ולוודא שכל מי שבאו במגע עם החולה יעודכנו בהקדם האפשרי.

הקפידו על הנחיות הריחוק החברתי – מסכות, מרחק שני מטרים והיגיינה אישית.
נאחל בריאות איתנה לכולם!

אכיפה
בשעות אלה ממש צוות משטרתי ומתנדבים אוכפים את הנחיות הקורונה במרכז המסחרי, הגנים הציבוריים ובמתחם הנוער, לצורך העלאת המודעות להנחיות הריחוק החברתי.

בריכות שחייה
שמחים מאוד על ההחלטה לפתוח מחדש את בריכות השחייה! אנו מקווים מאוד כי לא יהיו שינויים וחזרה לאחור. מחכים לפרטים על המתווה ונעדכן.

תנועות הנוער
בהמשך להודעת הממשלה על ביטול כל פעילויות תנועות וארגוני הנוער בחופש הגדול והקיצוץ בתקציביהן. השכבה הבוגרת של תנועת הצופים מתארגנת למחאה מחר בכניסה ליישוב בשעה 18:30 בכדי להילחם על המשך הפעילות הסדירה. הכל בהתאם להנחיות משרד הבריאות.
קראו את מאמרה של ד”ר גלית שאול – ראשת מועצת עמק חפר בנושא, שפורסם היום במעריב >> https://m.maariv.co.il/journalists/opinions/Article-777302

כל הזכויות שמורות לבת חפר © 2020