חדשות: 
   האתר החדש הישוב עלה - כולם מוזמנים להשתמש |    זמן קהילה - מתחברים לפעילות קהילתית מהבית |    מורידים את התחלואה בישוב לפני סיום הסגר |

עדכון קורונה 21.9

פוסטים אחרונים

בשבוע שעבר עמדנו על 10-9 חולי קורונה ובשל העלייה בתחלואה בכל עמק חפר, קידמנו עשרות רבות של בדיקות קורונה לתושבים שהיו במעגלי החשיפה של החולים.
לצערנו, התבשרנו היום בתוצאות הבדיקה וכמות החולים ביישוב הוכפלה+ ואנחנו עומדים היום על 24 חולים ביישוב (3 חיילים מאושפזים מחוץ ליישוב). המספר עוד צפוי לעלות, בשל כמות הבדיקות שנעשו ביישוב והגידול בתחלואה בארץ ובעמק. בעמק 105 חולים, נכון להיום.

צוות פעולה מהיישוב, המועצה ומשרד הבריאות יוצרים קשר עם המאומתים החדשים.
במידה ואתם מאומתים, שוהים בבידוד או נמנעים מיציאה מהבית בשל היותכם חלק מקבוצת סיכון או זקוקים לסיוע כלשהו צרו קשר במספר 054-8170411 ומערך המתנדבים הקהילתי שלנו יסייע לכם ככל שיתאפשר.

תושבים יקרים, אנחנו כפסע מלהיות מוגדרים יישוב כתום או אדום בהתאם ל”תוכנית הרמזור”, תחלואה גובהה יחסית עלולה להביא להגבלות על כלל תושבי היישוב.

הדבקות במקום העבודה ולאחר מכן בתוך המשפחה, נותנים את אותותיהם עלינו כקהילה. בסך הכל, תושבי בת חפר נשמעים להנחיות. הימנעו ממפגשים נרחבים בבתי התושבים, התקהלויות בני הנוער וממשחקים המשותפים במגרשי הספורט. כולנו נשלם מחיר על הגדרת היישוב כאדום!

עכשיו, יותר מתמיד, עלינו לגלות אחריות אישית וקהילתית. משטרת ישראל לא יכולה לאכוף ביישוב כל היום, ואנחנו צריכים למנוע ולהימנע מהתקהלויות אסורות.

תקפידו על הנחיות הריחוק החברתי – מסכות, מרחק שני מטרים והיגיינה אישית.
תימנעו ממגעים מיותרים ותיבדקו ללא שהות מיותרת במידה ופיתחתם אחד מתסמיני הקורונה.

רק במאמץ משותף של כולנו ננצח את התפשטות המחלה ונמנע סגר/עוצר מיותר ביישוב.

מרכז קהילתי

בשלב זה פעילויות החוגים סגורות, למעט שיעורי comm&fit Online עכשיו עוד יותר קרוב מתמיד, אימוני הספורט עוברים אליכם לסלון. אנו מזמינים אתכם להרגיש, לחוות ולהכנס לכושר.
מוזמנים להצטרף אלינו ליחצו כאן

הציבור הרחב מתבקש לנהוג באחריות אישית! התנהגות בלתי אחראית – עלולה להשפיע על יתר בני המשפחה, על החברים, השכנים, העמיתים למקום העבודה ועל הקהילה כולה. אנא – היו אחראים!

משה עמר
דובר בת חפר
053-7283086 (לעדכונים בוואטסאפ שלחו הודעה)

*לפרסום בפייסבוק לחץ כאן

כל הזכויות שמורות לבת חפר © 2020