חדשות: 
   האתר החדש הישוב עלה - כולם מוזמנים להשתמש |    זמן קהילה - מתחברים לפעילות קהילתית מהבית |    מורידים את התחלואה בישוב לפני סיום הסגר |

מצב התחלואה ביישוב – דבר הנהגת היישוב

פוסטים אחרונים

תושבים יקרים,
כפי שעודכנתם אתמול, מצב החולים המאומתים בבת חפר גדל משמעותית ועומד על 24, נכון להיום.
העלייה בתחלואה היא כלל ארצית, אך אין היא גזירת גורל! עומדת לפתחנו האחריות האישית והקהילתית לפעול ולעשות את המירב למניעת הגידול בחולים מהיישוב.

המשמעות הכבדה של ההשפעה על הפיכתנו ליישוב אדום, ברורה לכולנו – יחולו הגבלות על היישוב, פגיעה בחופש התנועה עד כדי ריתוק לבתים, ופגיעה בבריאות ובפרנסה של כולנו.

חייבים להוריד את התחלואה לפני סיום הסגר!

אנו במוסדות היישוב עשינו ועושים הכל מצידנו בכדי לצמצם מצב – צוות פעולה בראשותי ובראשות ראובן ברכה יו”ר צח”י מנהלים את המשבר, נמצאים בקשר יומיומי עם המאומתים, המבודדים וקבוצות בסיכון ודואג לכל לכל הצרכים שעולים, חוגים הופסקו , פעילויות נוער ואחרות בוטלו, משרדי היישוב נותנים מענה ללא קבלת קהל, בתי הכנסת פועלים בפיקוח צמוד ולפי התג הסגול וכמובן הסברה ועוד הסברה לכם התושבים.

אנו מסתובבים ביישוב ורואים את רובנו מתנהלים נכון, שומרים על מרחק, לא מתקהלים ועוטים מסכה. פגשנו גם מקרים פחות טובים – מתקהלים, ללא מסכה, או מסכה שאינה על הפה והאף יחדיו.

כל אחת ואחד מאיתנו משפיעים על היישוב כולו! השפעה עצומה! 
עלינו להשגיח על ילדינו ולמנוע התקהלות שלהם במגרשים ובשטחים הציבוריים, עלינו להימנע מביקורי בית של השכנים, החברים והמשפחה המורחבת שלנו. מותר אך ורק ספורט יחידני ושהות בקרב המשפחה הגרעינית בלבד.

תדעו לכם, שאם חס וחלילה נעלה מעל לכ-40 חולים אנו בסכנה מוחשית להפוך ליישוב אדום.

לצערנו, משטרת ישראל עסוקה באתגרים רבים ואחרים וכמעט ואין אכיפה ביישובים. לכן, האחריות האישית והקהילתית על בריאותנו ועל הגמישות וחופש הפעולה שלנו רק עולה. אחריות מנצחת!

ראיתם חריגה מהנחיות – תעירו או תדווחו לשוטר הקהילתי ליאור אוזן 050-5078582 (או 100) ולבעלי התפקידים הרלוונטיים ביישוב.

נבקש את תשומת ליבכם, הקפידו על ההנחיות וההגבלות, שוחחו על כך עם הילדים וביחד נעשה הכל, אבל הכל, להימנע ממצב קשה יותר ליישוב, לנו כיחידים וכקהילה.

אמזלג עדי      ראובן ברכה
יור ועד            יו”ר צח”י

כל הזכויות שמורות לבת חפר © 2020