חדשות: 

עדכון לתושבים 21.10

פוסטים אחרונים

תחלואה

ירדנו דרמטית והגענו כבר למספר חד ספרתי – שבעה חולים מאומתים. ציון 3.7. מגמת הירידה הנמשכת ואנחנו מאושרים מכך. אמנם אנחנו ירוקים והסגר הסתיים, אך עדיין חובה עלינו להישמע להנחיות משרד הבריאות. לדוג’: משחקי כדור בקבוצות אסורים ומהוויים סכנת פוטנציאל הדבקה. הקפידו על ריחוק, עטיית מסכות ושטיפת ידיים. גם תאורת המגרשים תישאר עד השעה 20:00, למעט המגרש המשולב ליד אולם הספורט שיישאר מואר עד השעה 23:00.

בישוב כמו שלנו המעבר מירוק לאדום יכול לקרות תוך מספר ימים ורק יחד נשמור על הירוק – הקורונה תיהיה אתנו עוד זמן רב. פיקוד העורף ממשיך בהסברה ביישוב.

פעילות גני הילדים

ועדת חינוך בת חפר הפיצה לאגף החינוך במועצה מכתב התנגדות להחלטת המועצה לפתוח את גני הילדים לחמישה ימים, ללא יום שישי והשלכות נוספות בהתנהלותם.

בחירות למועצת הנוער

אירוע מרגש! בחירות למועצת נוער בת חפר התקיימו בהשתתפות מועמדים רבים מקרב בני הנוער שנשאלו שאלות רבות על ידי הנהגת היישוב והמועצה במהלך הצגת מועמדותם. נפיץ פרסום ייעודי על האירוע הנפלא הזה.

אימון נוער

מחר!!! אימון זום עם זאק טיילור – Be Active And Stay HealthyBe Zachtive ימי ה’ בשעה 18:00-מפגשי זום לנוער למשך שעה ובה נקיים *אימון* של *Full Body* אימון של כל חלקי הגוף. יש להיכנס לזום בשעה 18:00 ולהגיע עם בגדי ספורט, מגבת, מזרן, בקבוק מים, מקל מטאטא, בקבוק מלא של מרכך כביסה, 2 גלילים של ניירות טואלת ואש בעיניים…ניפגש https://us02web.zoom.us/j/87319504038

על השריפה

בשבוע החולף כב”א פיזרו קצף כיבוי בשטח השריפה וחברת נתיבי ישראל גזמה עצים שרופים הסמוכים לכביש 5714. ממשיכים בגיבוש תחקיר יישובי שיוצג לוועד ולתושבים במהלך חודש נובמבר.

תשתיות

הוחלפו מתקני כושר חדשים במקום הלקויים.

מתחברים לקהילה מהבית

צוות קהילה הכין עבורכם מלא מלא תכנים מגוונים, לכלל הגילאים- אימוני כושר, שעות סיפור, הרצאות, פעילויות יצירה, פעילויות לנוער ועוד… התכנים מתעדכנים מידי יום ונשמרים בדף המרכז הקהילתי שנמצא באתר בת חפר לשימושכם החופשי.
מוזמנים להכנס לקישור ולהתחבר לקהילה….מהבית❤️

קול קורא להשתתפות לזמן הקהילה

כחלק מהיערכות לתקופה הקרובה, אנו מחפשים בעלי תחומי עניין מעניינים או מפעילי תוכן לפעילות/הרצאות בתקופה מורכבת זו. במידה ואתם מעוניינים ויש לכם תוכן מעניין, בכל תחום שהוא למגוון גילאים, נשמח שתרשמו למאגר שלנו כדי שנוכל להזמין אתכם להתארח ולהעביר את הפעילות, הסדנה, ההרצאה, ההצגה או כל פעילות מתאימה. כל הפרטים בקישור

מתחמי בדיקה היבדק וסע ללא הפנייה

א”ת נתניה, רחוב האורזים ליד קניון הדרים-רכבת בין השעות 12:00-09:00 ו- 18:00-15:00

מתחמי בדיקה קופת מכבי

*לכל העדכונים בנושא הנגיף קורונה לחץ כאן

משה עמר
דובר בת חפר
053-7283086 (לעדכונים בוואטסאפ שלחו הודעה)

כל הזכויות שמורות לבת חפר © 2020