חדשות: 

עדכון לתושבים 20.11

פוסטים אחרונים

תאורת רחוב

בימים אלה בוצע סקר תאורה ובעקבותיו מוחלפים גופי תאורה, מנורות ועוד. תהליך זה יסתיים עד אמצע השבוע הבא ובחלק מהרחובות תהיה תאורה חלקית.

מתקן שעשועים במרכז היישוב

מתקן השעשועים הסמוך לכיכר הראשית נסגר בשל ליקויי בטיחות. המתחם מסומן בסרט סימון והתושבים מתבקשים לא להיכנס אליו. בשבוע הבא נעדכן על אופן תיקון הליקוי – שיפוץ מקומי או החלפה למתקן גדול חדש.

דואר

לשעות הפתיחה ולשירותים הניתנים בדואר ליחצו כאן
הוספנו קופה נוספת וגם מערכת לניהול תורים, אלה מרכיבים חשובים בוויסות העומס ובמשך ההמתנה לקבלת שירות.
בחלון חלוקת החבילות האחורי תיבנה בקרוב פרגולה למחסה מפני הגשם. תודה לחבר הוועד שלומי אלון על ההשקעה בניהול סניף הדואר היישובי.

קטיף תמרים

בשבוע הבא, ביום שני או שלישי, יבוצע קטיף התמרים בעצי הדקל של היישוב. התוצרת תרוכז במיכלית במתחם הגזם והגושית ליד חניון המשאיות והתושבים מוזמנים לקחת כאוות נפשם. נעדכן במועד המדויק.

מז”א חורפי בסוף השבוע

סוף השבוע צפוי להיות חורפי וסוער במיוחד.
אנו ממליצים לתושבים להיערך בהתאם בשטחם הפרטי – גיזום עצים מסוכנים, ניקוי מרזבים, חיזוק ואבטחת ציוד ואמצעים הנמצאים מחוץ לבית, כולל גג הבית.
בכל צפי למזג האוויר הסוער המועצה והיישוב יעמידו צוות כוננות לטיפול במפגעים. נא דווחו למוקד המועצה או למזכירות היישוב על כל מפגע. המוקד פועל 24 שעות ביממה במספר 09-8973303, שלוחה 2.
*כונן בת חפר זמין בטלפון 053-6230995.
*בעת הפסקת חשמל יופעל גנרטור החירום במרכז הקהילתי לשימוש התושבים במקום זה.

גם היישוב ערוך מיטבית לחורף – נשטפו כל קווי הניקוז באמצעות מים בלחץ, נוקו הקולטנים ותעלות הניקוז בכבישי היישוב וסביבו. נגזמו העצים היכולים להוות סיכון בטיחותי בעת סערה. אנו עוקבים אחר הנעשה בנחל וביישוב באמצעות מצלמות האבטחה, צוותי הביטחון וכונני מד”א.

קורונה

לידיעתכם, ביישוב יש 4 חולים מאומתים. נאחל להם בריאות איתנה.

בהמשך לפרסום על קלאנסוואה כעיר אדומה (ראו בקישור הזה), התקבלה הנחיה מהמשטרה לא לאפשר את כניסת תושבי קלנסואה ליישוב. היערכותכם בנדון.

הדברה

בעקבות תלונות מספר תושבים על עכברים בשטחים הפרטיים והציבוריים, מדביר היישוב הציב מלכודות למיגור תופעה זו.

מתחברים לקהילה מהבית

אסור לפספס את הרצאת הזום המרתקת של חיים שפירא, “להיתקל באושר”.
“האושר לא קיים , אך בכל זאת בוקר אחד אתה מתעורר ומגלה שהוא נעלם לך”. האם תכלית החיים היא להיות מאושר? נדבר על: תשוקה כבגידה באושר, אושר כבגידה בתשוקות, בין אושר להנאה, אשליית ״אהיה מאושר כאשר…״, חוכמה וחרטות, מחלת הקנאה, קמצנות ונתינה, אפקט של המתנדב המאושר.
יום ראשון 22/11 בשעה 21:00 להרשמה ליחצו כאן


סדנה מקסימה של נופר קמחי מ”ידיים יוצרות – סדנאות ומוצרי מלאכה” ליצירת קשת מחוטי כותנה! בסדנא המשתתפים ייצרו להנאתם קשת צבעונית מחוטי כותנה, קישוט משמח לכל קיר בבית. הסדנא תתקים ביום שני 23/11 בשעות אחהצ. מספר המשתתפים מוגבל ולכן מהרו לשריין מקום! להרשמה ליחצו כאן (במילוי טופס ההרשמה צריכים להופיע- שם מלא, טלפון וכתובת) הערכה תגיע לביתכם קרוב ליום הסדנא. מחכים ומצפים ליצור יחד!

כל התכנים מתעדכנים באתר מידי יום לשימושכם החופשי וכולכם מוזמנים להיכנס לקישור ולהתחבר לקהילה מהבית ❤️ ליחצו כאן

מתחמי היבדק וסע

כל מתחמי בדיקות הקורונה בארץ – מקומות ומועדים המתעדכנים אונליין באתר אחד בקישור הזה הבדיקות כמובן ללא צורך בהפניה. בנוסף, נעדכן פה על המתחמים הנוספים של קופות החולים בשישי 20.11 (ובהמשך גם בשבת):

דרייב אין תחנת מד”א חדרה: משעה 08:00 עד 13:00
דרייב אין תחנת מד”א נתניה: משעה 08:00 עד 11:00
דרייב אין תחנת הרכבת נתניה: משעה 09:00 עד 12:00
דרייב אין תחנת מד”א אור עקיבא: משעה 08:00 עד 10:00

מתחמי בדיקה נוספים בשבת 21.11
דרייב אין בקה בדיוואן משעה 17:00 עד 19:00
דרייב אין כפר קרע משעה 14:00 עד 20:00
דרייב אין תחנת מד”א אור עקיבא משעה 12:00 עד 16:00

מתחמי הבדיקה של קופת חולים מכבי בשישי ובשבת

משה עמר
דובר בת חפר
053-7283086 (לעדכונים בוואטסאפ שלחו הודעה)

כל הזכויות שמורות לבת חפר © 2020