חדשות: 

עדכון לתושבים 27.11

פוסטים אחרונים

תחקיר השריפה

ביום שישי 09 באוקטובר התרחשה שריפה גדולה בין היישובים בת חפר ובחן, לאחריה קיימנו תהליך תחקור של הנהגת היישוב ופעיליה. להלן עיקרי ממצאי התחקיר כפי שעלה אותו הוביל מטעם היישוב יובל סקורצרו ואנו מודים לו על כך. אנו נערכים להפקת לקחים סדורה בהתאם לממצאי התחקיר.

אזור השריפה

מז”א חורפי

בכל מזג האוויר נמצא צוות כוננות לטיפול במפגעים. נא דווחו למוקד המועצה או למזכירות היישוב על כל מפגע. המוקד פועל 24 שעות ביממה במספר 09-8973303, שלוחה 2.
*כונן בת חפר זמין בטלפון 053-6230995.
*בעת הפסקת חשמל יופעל גנרטור החירום במרכז הקהילתי לשימוש התושבים במקום זה.

פעילות תלמידי רופין ביישוב

פעילות תלמידי רופין בישוב, בשבוע הקרוב, ב יום א’ 29.11 וביום ב’ 30.11, הפעילות תתקיים במתחמי הפארקים השונים – פארק 6, חורשת בית קשת, חורשת דוחל, חורשת מתחם הנוער. כל הפעילות נערכת בקפסולות באישור משרד החינוך ולפי הנחיות משרד הבריאות.

עדכון מועצה על גני ילדים ומשרות סייעות

תושבים יקרים,
לאחר כחודש בו חזרו גני הילדים לפעול באופן מלא ומסודר, חשוב לשתף אתכם בתהליכים ובאתגרים המלווים אותנו ביצירת השגרה הכה חשובה עבור הילדים.
צוותי החינוך, הגננות והסייעות שמחו מאוד לחזור לגנים, לפגוש את הילדים ולחזור לפעילות.
בהתאם להנחיית משרד החינוך, הצוותים אפשרו קליטה מחודשת והדרגתית של הילדים, ניתנה תשומת לב למענה הרגשי-חברתי ולאט לאט ליוו הצוותים את הילדים לחזרה לפעילות שגרתית.
צוות ההדרכה והייעוץ של משרד החינוך, וכן השירות הפסיכולוגי, מלווה את הצוותים בגנים באופן צמוד, חונך, מסייע בכל הנדרש ומדריך את צוותי הגנים על אופן הפעילות המותאמת בגן עם הילדים וההורים.והכל נעשה תוך תמיכה מלאה של מחלקת הגנים המועצה בראשותה של דפנה שגיא.
עם זאת, בגלל המתווה המגביל את הסייעות במספר קטן של קפסולות אנחנו נתקלים בקשיים למציאת סייעות מה שיכול לגרור את סגירת הגנים שוב בימי שישי.
נשמח לייצר מכסה של סייעות המעוניינות לעבוד ביום שישי, אפשרי גם לסטודנטיות.
המעוניינות יפנו לאוסנת לוי מזכירת מחלקת גני הילדים במועצה במייל osnatl@hefer.org.il.

קורונה

חדש בפורטל פיקוד העורף – מפה עם כל צבעי היישובים המאפשרת לבדוק מה הצבע במקום מגוריכם וביישובים הסמוכים כדי לדעת מה רמת התחלואה בסביבתכם. לצפייה ליחצו כאן לידיעתכם קלאנסוואה כבר אינה מוכרזת כאזור מוגבל.

מתחמי היבדק וסע

כל מתחמי בדיקות הקורונה בארץ – מקומות ומועדים המתעדכנים אונליין באתר אחד בקישור הזה הבדיקות כמובן ללא צורך בהפניה. להלן מתחמים נוספים של קופות החולים בשבת 28.11:

מתחמי בדיקה נוספים בשבת 28.11
דרייב אין בקה בדיוואן משעה 17:00 עד 19:00
דרייב אין ערערה (כולל חיילים) משעה 10:00 עד 16:00
דרייב אין תחנת מד”א אור עקיבא משעה 12:00 עד 16:00

מתחמי הבדיקה של קופת חולים מכבי בשישי ובשבת

מתחברים לקהילה מהבית

סדנת אפייה יום שישי 4.12 בשעה 13:30 להרשמה ליחצו כאן

כל התכנים מתעדכנים באתר מידי יום לשימושכם החופשי וכולכם מוזמנים להיכנס לקישור ולהתחבר לקהילה מהבית ❤️ ליחצו כאן

משה עמר
דובר בת חפר
053-7283086 (לעדכונים בוואטסאפ שלחו הודעה)

כל הזכויות שמורות לבת חפר © 2020