חדשות: 

מד״צים בת חפר 2021 – 2020 !!!

פוסטים אחרונים

תכנית המד״צים היא אחת מתכניות המנהיגות המובחרות של מנהל חברה ונוער תחת משרד החינוך, להכשרת בני נוער למנהיגות בעולם ההדרכה.

התכנית פונה לבני נוער מכיתה ו׳ עד יב׳ ומהווה עבורם מקום להתפתחות והעצמה אישית.
במהלך שנת הפעילות נפגשים החניכים בכיתות ו׳-ט׳ לפעולות שבועיות מהנות משמעותיות וערכיות עם המדריכים הבוגרים והמנוסים של התנועה. בנוסף לאורך השנה, משתתפי התכנית יוצאים לטיולים וימי שיא חוויתיים.

במסגרת התכנית, משתתפים החניכים הבוגרים של התנועה (ח-י) בסמינרים מיוחדים המתקיימים בסוף כל שנה. בסמינרים אלו זוכים החניכים לפגוש בני נער מרשויות אחרות. וליצור קשרים חדשים, תוך כדי גיבוש ״האני עצמי״ שלהם בתוך קבוצה ולמידת יכולות מנהיגות והדרכה. בסוף שנת ט׳ יוצאים החניכים לסמינר הדרכה שבסיומו הם מקבלים תעודת מדריך, המעניקה גם יתרון משמעותי בצבא בשיבוץ לתפקידי הדרכה או פיקוד.

בכיתה י׳ מדריכים את תנועת הילדים ״מד״צקידס״, הכוללת פעולות שבועיות לילדי כיתות א׳-ג׳. התנדבות זו מוכרת כמחויבות אישית ובגרות חברתית בבתי הספר.
בשנים הבאות ממשיכים להדריך את השכבות הבוגרות יותר או ללוות צוותי הדרכה חדשים. כלל השכבות הבוגרות (י-יב) לוקחות חלק באירועים קהילתיים, יוזמות פרוייקטים קהילתיים ותנועתיים, משתתפות במפגשים דו חודשיים כיפיים וערכיים ויוצאות לטיולים ול-3 סמינרים חוויתיים במהלך השנה.

אחת ממטרותיה העיקריות של התכנית היא תרומה לקהילה במסגרת השתתפות ועזרה באירועים קהילתיים, והפקת אירועים עבור בני הנוער והילדים ביישוב.

הפעולות השבועיות של כיתות ו-ט יתקיימו בכל יום ראשון בין השעות 17:30-19:00 במתחם הנוער

עלות הרשמה לשנת פעילות:
כיתות ז׳-ט׳ – 250 ש״ח
כיתות י׳-יב׳ – 150 ש״ח

*השתתפות בתכנית המד״צים נחשבת כשעות מחויבות אישית בבית הספר לכיתות י׳-יב׳
* המחיר לא כולל תשלום על טיולים וסמינרים שיתקיימו במהלך השנה


* כתובת הדוא"ל תשמש לאישור העסקה.
מחיר כמות סה"כ
ה’-ט’ 250250
י'-י''ב1500
250

* לא ניתן לשלם בדיינרס ואמריקן אקספרס.
כל הזכויות שמורות לבת חפר © 2020