חדשות: 

עדכון לתושבים 4.6

פוסטים אחרונים

עדכון קוויקר 1

לאחר שלושה ימים ראשונים להשקת השירות ולצד האופטימיות ושביעות הרצון של משתמשי השירות עד כה, ישנן תקלות שנציגי החברות קווים ומוביט מטפלים בהתאם לשאלות ותלונות המשתמשים (זה עוזר מאוד, תעבירו כל העת).
התקלה המרכזית כעת היא חוסר היכולת לבצע הזמנה עתידית לשירות ועל כן מתקבלת ההודעה “מחוץ לשעות  הפעילות”. הבעיה ידועה ומטופלת ע”י הצוות הטכנולוגי של חברת מוביט ובתקווה שהנושא ייפתר כבר בסופ”ש הקרוב. בנוסף, נציגי מוביט וקווים מנתחים כל העת את הביקושים והשימושים, על מנת להתאים את השירות באופן המיטבי ביותר. לכל הפרטים על השירות ליחצו כאן 🚐

קייטנת קיץ ☀️

המרכז הקהילתי מארגן גם השנה את קייטנת האקשן ביישוב לילדים מסיימי כיתה  ג’ ועד מסיימי כיתה ו’ (א-ב בבית הספר של החופש הגדול). קייטנה איכותית הידועה בפעילויות האטרקטיביות ומושקעות.
בשבוע הבא יצא פרסום מסודר הכולל את התכנית, הזמנים והעלויות. שווה לחכות 🙌

יום גיבוש

עובדי היישוב והמרכז הקהילתי יצאו אתמול (חמישי 3.6) ליום גיבוש בצפון הירוק, היה מהנה וחשוב מאוד. אנו בטוחים שהם חזרו עם אנרגיות חיוביות והמשיכו באווירה הטובה השוררת בין כולם בשגרת העבודה.

בת ספר

מוזמנים להשתתף באירועי שבוע הספר שיתקיימו ביישוב בין התאריכים 14.6 עד 19.6 – מילדים ועד מבוגרים. (הירשמו מראש היכן שנדרש, מספר המקומות מוגבל)
*לצפייה באתר היישוב ליחצו כאן 📚

שינוי ימי פינוי אשפה

פח חום ימים ג+ו
פח ירוק יום ד
פח כתום יום ב

ארכיון בת חפר

תושבי היישוב, המחזיקים בידם חומר היסטורי אודות הישוב (מסמכים, סיפורים, תמונות, פרטוקולים, כל סוגי המדיה), מתבקשים לסייע לנו בשימור הידע ולהעבירו לדואר האלקטרוני archive@bathefer.net או פשוט להתקשר למשה אוזן 052-8902315

ריסוס והדברה

ממשיכים בפעולות למיגור היתושים והזבובים ביישוב וגם כנגד מזיקים וג’וקים בכל בורות הביוב ביישוב.

אגנים ירוקים – הודעת יו”ר הוועד

תושבים יקרים, התעוררנו השבוע לעבודות הקמת האגן הירוק ביננו לבין יד חנה על ידי רשות הניקוז.
החשדנות והשאלות שהתעוררו הגיוניות בעיקר כי לא צויין מהם העבודות האלה בשילוט מסודר ולא נעשה עידכון מסודר וותיאום איתנו ועם היישובים במזרח העמק.
בתקופה בה אנו בעמק חפר מתמודדים חדשות לבקרים עם החלטות של רשויות המדינה שמנסות לקבל החלטות מזיקות לתושבי העמק כגון: הקמת שדה תעופה, ביטול תחנת רכבת אחיטוב ועוד אין פלא שאנו חשדניים וערניים לכל עבודה שנעשית בשטח. וכך צריך!!!
חשוב לציין כי הקמת האגן הירוק מוכרת להנהגת היישוב כבר כמה שנים כפיתרון שאמור לתת. מענה נוסף לבעיות השפכים מנחל שכם שאינם מקבלים מענה במט”ש הקיים היום והקטנת נזקי הריח והיתושים שאנו סובלים מהם .בשיחות האחרונות לפני כחודש וחצי דובר על ידי נציג רשות הניקוז כי תחילת הקמת הפרוייקט מתוכננת לעוד כשנה וחצי וכי הנושא בתיכנון ויוצג בהמשך ובטח שלא יבוצע בטווח המיידי.
מההסברים שניתנו בשלבים המקדימים פרוייקט האגמים הירוקים הינו חשוב ומהווה שיפור משמעותי לאיכות המים שעוברים ויעברו בנחל. מה גם שהאתר יהיה מזמין ואמור להיות פנינת נוף באיזורינו כמו במקומות שונים בארץ בהם הוקמו האגנים הירוקים.
יחד עם זאת התהליך הלא סדור והמהירות שבה הדברים קורים ללא העברת מידע מסודר ולמידת הנושא . מביאים לא מעט שאלות ומידע חסר בדגש על ההבנה מה התהליך שיעשה בפועל, איך האתר ייראה, מי אחראי וכיצד מבטיחים שימור האתר ברמה גבוהה לאורך השנים, דרכי גישה לאתר, השפעה על תושבי הגוש המזרחי ועוד .
לאור כל זאת הנהגות היישובים של מזרח העמק פנינו לקיים פגישה דחופה עם מנהל רשות הניקוז בנוכחות ראשת המועצה. הפגישה תתקיים כבר בתחילת השבוע הקרוב ואחרי שנבין ונלמד ונקבל מענה לשאלות נוציא עדכון מסודר בנושא.
אני בטוח כי הפרוייקט יהווה שיפור למצב הקיים כיום כפי שראשת המועצה ציינה . אך אין זה פוטר את הצורך בלמידת הנושא והצורך להבטיח כי האגן הירוק אכן יתקיים ויפעל בצורה הטובה ביותר בזמן הקצר הבינוני והארוך. הן לאיכות הסביבה ולנחל שחשוב לכולנו כמו לתושבי האיזור. נעדכן בדברים בהמשך השבוע הבא.
שלכם – אמזלג עדי,יו”ר הוועד

התושבים מוזמנים למפגש זום פתוח ביום ראשון 6.6 בשעה 21:00. כל הפרטים בתמונה ומצורף הקישור למפגש https://us02web.zoom.us/j/89690492700#success ניתן גם ללחוץ כאן

טיול צופים – עדכון

ממש ברגעים אלה הגיעו ילדי התנועה לחניון הלילה החלופי ששונה במפתיע בעקבות העדכון הבא: הורים יקרים, בקרבת חניון הלילה שהיינו אמורים לישון הלילה פרצה שריפה, החלטנו שלא לקחת סיכון מיותר ולצאת לחניון חלופי ביער *שורש *, הרחק ממקור השריפה ובאישור מכבי אש ומוקד טבע. אנחנו כבר בדרך לחניון, עם כל האישורים. אם יאושר לנו מחר נמשיך בתכנית לטייל מחר בנחל קטלב ושורק, ולא נטייל באיזור שורש. מבטיחים להמשיך לעדכן בשינויים.
שבט גולן 🧡🖤🧡🖤

משה עמר
דובר בת חפר
053-7283086 (לעדכונים בוואטסאפ שלחו הודעה)

כל הזכויות שמורות לבת חפר © 2020