חדשות: 

תוכנית הקיץ לנוער בת חפר

פוסטים אחרונים

בני נוער יקרים והוריהם,
עם צאתכם לחופשת הקיץ, אנו פועלים במטרה להעשיר לכם את שעות הפנאי ומאחלים לכם שתיהנו ותיקחו חלק בפעילות המגוונת המצורפת בהמשך.
החופש מאפשר מפגשים חברתיים ארוכים ולא מתוכננים, המפגש החברתי מייצר הזדמנויות להנאה, להתפתחות אישית ולתרומה חברתית. רבים מבני הנוער מעצימים את הקשרים החברתיים ומבלים את רוב היום או הלילה עם חברים, אך הזירה החברתית מזמנת לצערנו, גם סכנות כמו – התנסויות לראשונה באלכוהול, סמים, שימוש באלימות, וונדליזם והתנהגויות סיכוניות נוספות, הנעשות כמעט תמיד בחברה, מתוך מניעים ולעיתים, אף באמצעות הפעלת לחץ קבוצתי להיות ‘אחד מהחבר’ה’.
התוכנית שהוכנה ע”י עוז, מנהל תחום הנוער שלנו, מספקת מסגרת בטוחה, מגינה ועשירה בפעילויות הפגתיות שונות, וכל זאת על מנת להרחיק את בני הנוער, ככל הניתן, מפעילויות סיכוניות שונות.
לתוכנית המלאה – ליחצו כאן
במקביל לתכנית העשירה והמעניינת לבני הנוער, נבנתה תוכנית מערכתית המכוונת לסייע בצמצום ועד מניעת כלל סוגי ומצבי האלימות, הפשיעה וההתנהגויות האנטי-חברתיות ביישוב.
▪️סיירת ההורים – הורים מתנדבים היוצאים לפארקים לפגוש את בני הנוער בגובה העיניים ולהוות עבורם מבוגר אחראי. ההורים מגיעים ממקום של הקשבה, הכלה ואהבה לבני הנוער.
הפעילות בימי רביעי-שבת והייינו רוצים עוד הורים מתנדבים לפעילות זו. אנא שבצו עצמם בקישור המצורף – ליחצו כאן (למתקשים, התקשרו לירדנה 052-7027830)
בנוסף להורים, אנחנו קוראים גם לחיילות והחיילים המשוחררים לבוא ולהצטרף אלינו לסיירת. ככל שיהיו לנו יותר אנשים בסיירת נוכל להגיע ליותר בני נוער!
אתם, בני הנוער הנפלאים שלנו, מקור גאוותנו, בטוחה שתעברו את הקיץ בשלום ותלמדו להנות ממנו במינימום סכנות.

בברכת קיץ בטוח שליו וכיפי
ירדנה הראש – יו”ר חינוך
אבי מלכה – יו”ר ביטחון
יניב גל – ראש שבט הצופים
שני שם טוב – מנהל מרכז קהילתי
עוז עדני, מנהל תחום נוער –053-6211512

שמרו על קשר


לכניסה לרשימת התפוצה – שילחו הודעת וואטסאפ “צרפי אותי בבקשה לתפוצת הנוער”, לרכזת הנוער שני דגן 053-5557120


לכניסה לקבוצת הודעות ווצאפ לנוער (הקבוצות סגורות להתכתבות) ליחצו על הקישורים:

קבוצת הודעות נוער בת חפר ז’-ט’

קבוצת הודעות נוער בת חפר – ט’-י”ב


כניסה לקבוצת הודעות ווצאפ להורים ליחצו על הקישורים

מסיימי שכבת ו’
מסיימי שכבת ז’
מסיימי שכבת ח’
מסיימי שכבת ט’

כל הזכויות שמורות לבת חפר © 2020