חדשות: 

עלון מס' 1

פוסטים אחרונים

תושבי בת חפר היקרים,

הבחירות מאחרינו, ישיבת הסמכה נערכה ב- 09/02 והוועד הנבחר קיבל מהמועצה את הסמכויות לניהול הישוב.

נבחרתי לשמש כיושב הראש של הוועד ואני מתכוון לעשות כל שביכולתי כדי להיות ראוי לתפקיד ולאחריות הנלוות לו.

בת חפר היא מקום טוב לגור בו, מקום מצוין לגדל בו את ילדינו וישוב בעל פוטנציאל להיות דוגמא לישוב קהילתי מוצלח, כל אחד מאיתנו יכול לתרום להצלחת המקום.

יש הטוענים כי חמש שנות כהונת הוועד זו תקופה ארוכה, כפי שאני רואה את הדברים הזמן קצר והמלאכה מרובה. הרבה משימות עומדות לפנינו: שיפור ניקיון וחזות הישוב, טיפוח הפארקים והגנים הציבוריים, בניית מבני ציבור כגון מרכז מסחרי, מגרשי ומתקני ספורט, בריכת שחייה ועוד. השקעה בנוער בפעילויות תנועות הנוער והעשרות לא פורמאליות נוספות, בנייה יציקת תוכן למועדוני נוער, בניית מועדון לגיל הזהב, הרחבת הספרייה והמתנ”ס, חינוך לאיכות הסביבה ועוד ועוד ועוד.

כל נציגיכם בוועד ייקחו חלק פעיל בחשיבה, בתכנון ובעשייה. יחד עם זאת כל אחד מכם מוזמן להצטרף לוועדות הקיימות, ליזום הקמת וועדות נוספות ולהירתם לעשייה בישוב.

עלינו לשים מאחור את האמוציות שהתפרצו בזמן הבחירות ולאור תוצאות הבחירות, לשכוח את התלונות וההשמצות האישיות שליוו לצערי את הקמפיינים ולזכור שכולנו שכנים ומהווים קהילה אחת.

אני מתכוון להיות בכל יום חמישי בין השעות 20:00-22:00 במזכירות הישוב ולפגוש בדלת פתוחה (בצורה מתואמת) כל אחד ואחת מכם. הרגישו חופשים לפנות אלי עם יוזמות ורעיונות חדשים, בקשות, תלונות וביקורות. אני מתחייב לבצע את המשימה כאשר אתם התושבים לנגד עיני כל הזמן, בהתייחסות שווה לכולם ובשקיפות מלאה.

שלכם,

רז שלו

כל הזכויות שמורות לבת חפר © 2020