חדשות: 

עלון מס' 7

פוסטים אחרונים

תושבי בת חפר היקרים,

בחודשים הראשונים לכהונת הוועד החדש התנהלנו תחת מתחים פנימיים בישיבות הוועד ובמקביל גם “ברחוב” הורגשו מתחים בגלל תוצאות הבחירות.

עוד לפני יומי הראשון בתפקיד הרגשתי צורך לנסות ולאחד כוחות למען הישוב, הרגשתי שאנו מחמיצים הרבה אנשים שיכולים להירתם ולתרום מכישרונם, מרעיונותיהם ומזמנם לטובת הקהילה.

פניתי מספר פעמים באופן פומבי ובפנייה ישירה לראשי הקבוצה בקריאה להשאיר את המחלוקות מאחור ולקחת חלק פעיל בהנהגת בת חפר, להצטרף באופן שוטף ולהרחיב את מעגלי העשייה.

לשמחתי, אחרי התלבטויות פנימיות ודיונים קבוצתיים רחבים יותר, החליטה קבוצת לב להצטרף באופן פעיל להובלת הישוב.

דן הלפרין ישתתף יחד איתי בניתוח אסטרטגי של המהלכים, בני ויטנברג יצטרף לוועדת הקהילה לצידה של ירדנה בן חמו, איציק יונגר יצטרף לוועדה המוניציפאלית לצידו של איתי קידר, אמנון גולדפאדן יוביל פרויקטים שונים של הוועד, תמר שחר לקחה על עצמה את וועדת נוער וארלט יחיאל עברה להוביל את וועדת חוגים וצהרונים.

החלטתם של חברי הקבוצה לבצע את המהלך ללא התניות של תפקידים כאלו ואחרים אפשרה את קיומו של המהלך בצורה קלה וללא יצירת מתחים אחרים. כל חברי הוועד, מכל הרשימות קיבלו בברכה את המהלך וכולנו רואים את המשך הדרך המשותפת נכונה יותר לבת חפר, רצויה יותר ואפקטיבית יותר.

אני מקווה ומאמין שהמהלך יחלחל לשאר התושבים וימחה תחושות שליליות שאולי קיימות.

ציפי, מנהלת המרכז הקהילתי, נכנסה בתחילת החודש לתפקידה ומיד החלה, היחד עם ירדנה, בהתארגנות לרישום לחוגים לקראת השנה הקרובה במקביל לשיפוץ אולם התרבות והתאמתו לחוגי הריקוד השונים על מנת שנוכל לתת מענה הולם יותר לבית הספר למחול.

אתר הישוב בהובלתה של מרי בצון תופס תאוצה ואני קורא לכם לקחת בו חלק פעיל, להירשם אליו ולקבל באמצעותו מידע שוטף על הפעילויות השונות בישוב ובסביבתו.

רעיה קידר הקימה וועדה לגיוס משאבים שהחלה לפעול וכבר דואגת להטבות שונות לתושבים (בהמשך נפיק כרטיס תושב שיאגד את ההטבות השונות) ובונה מערכים ארוכי טווח שיכניסו כספים לישוב מחוץ לתקציב שמועבר אלינו דרך המועצה.

אנו מקדמים את הבאת גני השעשועים לעמידה בתקני מכון התקנים על פי חוק והצלנו שני גני שעשועים מתוכם (הערבה והפסלים), אנו ממגנים את תחנות ההסעה של ילדי בתי הספר שלומדים מחוץ לישוב ומתכננים הצבת עגלת קפה קבועה ליד המרכז הקהילתי.

ענבל סימונס יו”ר הוועדה לחזות הישוב שוקדת בימים אלו על תכנון והרמת פרויקט “בת חפר נוטעת שורשים” לטיפוח פארק 6 (בשיתוף התושבים) ובמקביל שיקום הפארקים האחרים שלצערי היום פחות בשימוש.

אבי מלכה יחד עם ירון קומפל מפיחים רוח חדשה במשמר האזרחי והצטרפותכם תעזור לנו לשמור על ישוב שקט ובטוח יותר.

חגגנו יחד ערב ט”ו באב נעים ומהנה שהופק ללא השקעה כספית על ידי לימור ארדיטי וועדת תרבות.

עבר עלינו חודש עמוס, הזמן קצר והמלאכה מרובה ואני מזמין גם אתכם להצטרף לעשייה.

כהרגלי אחכה בכל יום חמישי בין השעות 20:00-22:00 במזכירות הישוב לפגוש בדלת פתוחה (בצורה מתואמת מול מזכירות הישוב) כל אחד ואחת מכם. הרגישו חופשים לפנות אלי עם יוזמות ורעיונות חדשים, בקשות, תלונות וביקורות.

שלכם,

רז שלו

יו”ר ועד בת חפר

כל הזכויות שמורות לבת חפר © 2020