חדשות: 

עלון מס' 9

פוסטים אחרונים

תושבי בת חפר היקרים,

בחודשיים האחרונים ישבתי יחד עם רעיה קידר, יו”ר וועדת כספים, וראשי הוועדות על בניית תכניות ומשימות לשנת 2010 כך שנוכל לבנות בהתאם את התקציב. ישיבות אלו הם רוח  גבית לעשייה ומרימים את הציפיות לקראת השנה הבאה לגבהים חדשים מאחר ולראשי הוועדות תכניות רבות וחדשניות לטיפול ופיתוח התחומים עליהם הם אחראים.

ללא ספק ששנת 2010 תהיה רוויה בחדשות טובות בישוב.

בגיליון הבא אנו נפרסם את תקציב 2010, לאחר שיאושר על ידי הוועד, כך שתוכלו לראות את חלוקת המשאבים של הישוב.

ישיבת הוועד של חודש דצמבר תוקדש לסיכום הפעילות של שנת 2009 וגם הפרוטוקול שלה יפורסם באתר הישוב.

פרויקט “בת חפר נוטעת שורשים” ריגש רבים מאיתנו וללא ספק חיבר אותנו למקום ולאדמה, אני רואה לא מעט תושבים שהולכים “לבקר” את העץ שלהם, וכמובן שידרגנו את החלק הזה של הפארק (הייתי שמח לו היינו קוראים לו פארק בת חפר ולא פארק כביש 6). בעקבות משוב חיובי מאד של רבים מהתושבים נפעל על מנת להמשיך את התהליך עד שנפריח את הפארק כולו. כמובן שננסה לגרום לקק”ל אשר הבטיחו לנו באותו מעמד השתתפות של 3,000,000 ₪ לממש מהר ככל האפשר את ההבטחה.

מרוץ בת חפר שהתקיים ביום העוקב גרם הנאה לרבים מאיתנו למרות התחרות הקשה עם הקפת הכינרת באותו היום, המרוץ הוא כבר מסורת מוצלחת ואני מקווה שתישאר כזו עוד שנים רבות.

תלונות תושבים על פחים שבורים או פגומים ועלויות ההחלפה הגבוהות שנפלו על כתפי התושבים (כ- 300 ₪ לפח) גרמו לנו להפעיל את נציגינו במליאת המועצה ובהנהלתה ובדיון שנעשה בעניין החליטה המועצה בשלב זה להשתתף בשליש מעלות הפח ולחייב את הקבלן לשאת בשליש נוסף כך שעכשיו על תושב שמעוניין להחליף פח פגום לשלם רק 100 ₪. אנו עדיין מנסים להגדיל את השתתפות הקבלן והמועצה.

בנוגע להגברת האכיפה בבת חפר אנו מתקדמים שלב, נקיים הכשרות למתן דו”חות על עברות של זריקת גזם ואשפה (לא ביום המותר או במקום המותר). נצייד מתנדבים במכשירים קוראי שבבים של כלבים ומצלמות על מנת לדווח על כלבים משוטטים או כלבים שעושים את צרכיהם בשטחים ציבוריים מבלי שבעלי הכלבים אוספים אחריהם וקנסות ישלחו לבעליהם. אין לנו מטרה להטריד או לפגוע אלא לגרום לכך שהציבור הרחב יוכל ליהנות מסביבה נקייה והיגיינית (זו זכותנו המליאה)! אם גם את/ה מוכנים להצטרף לצוות הפיקוח המקומי שלנו, אתם מוזמנים לפנות אל יוני במזכירות או באמצעות תיבת הבקשות שבמרכז הקהילתי.

אורית קיסרי, אשר שימשה אותנו כמזכירת הישוב בארבע השנים האחרונות, נפרדת מאיתנו לטובת קרירה חדשה ואני רוצה לאחל לה הצלחה. אורית רבת כישורים ופעלה ביעילות רבה בכל המשימות (ויש הרבה כאלו) עם הרבה דגש על השירות לתושבים. אני נהניתי לעבוד איתה בשנה האחרונה ומרבים מאיתנו מגיעה לה תודה.

לקראת סוף השנה, נזמין את מתנדבי הישוב לערב חוויתי בו נוכל במעט לומר תודה על שעות של פעילות למען הישוב, פעילות שכולה התנדבותית ושבלעדיה היינו נאלצים לוותר על הרבה ממה שקיבלנו ושהצלחנו להרים במהלך השנה.

אני שוב קורא לכל אחד ואחת מכם להצטרף לחבורה המצוינת הזו ולתרום את אותו חלק בכם שייחודי רק לכם ושאם תשתפו את כולנו במעט ממנו הרווח הקולקטיבי יהיה רב.

שלכם,

רז שלו

יו”ר ועד בת חפר

כל הזכויות שמורות לבת חפר © 2020