חדשות: 

עלון מס' 14

פוסטים אחרונים

תושבי בת חפר היקרים,

שנת הלימודים עומדת להסתיים, הקיץ כבר כאן ואנו נערכים לבעיות התקופתיות המוכרות.

אנו דואגים שאיגוד ערים יבצע את כל הריסוסים הנדרשים על מנת להפחית את בעיית היתושים עד כמה שניתן, אנו מנקים שטחי בור מעשבים כדי להימנע ממקומות מסתור נוחים לנחשים ואני קורא לכם לדאוג לטיפול דומה בגינות ובחצרות הפרטיות שלכם.

השנה נפעיל “קייטנה” לנוער בשעות הלילה על מנת להיות מותאמים לשעות הערות שלהם ואני מניח שכך תהיה לה הצלחה רבה אצל הנוער ולנו מנוחה שקטה יותר בלילות.

לאור התכנית העסקית של מגרשי הטניס והרצון שלנו להשאיר את יכולת הניהול של המגרשים בידי הישוב ולא להעבירם לידיו של זכיין/משקיע לתקופה ארוכה, הוחלט להקים שני מגרשים ראשונים מתוך הארבעה המתוכננים בכוחותינו באותה שיטה בה נבנה בעבר חדר הכושר.

החודש נמשיך, בהובלה של ענבל סימונס – יו”ר וועדת חזות הישוב וברי הוועדה שלה, את פרויקט “בת חפר נוטעת שורשים” בשלב נוסף בו נסיים את נטיעת העצים עד לאמפי ולקראת סוף השנה אנו מתכננים להשלים את החלק הדרומי והאחרון. לאחר שתילת העצים נוכל לעבור לשתילה של שיחים, מדשאות ולהקים את התאורה הנדרשת על מנת להביא את הגן לשימוש שוטף לטובת כולנו.

רוני לבאן, התנדב להוביל את פרויקט מוכנות לשעת חרום של הממ”דים בגנים, בבית הספר ובמרכז הקהילתי כחלק מתחרות ארצית שנערכת על ידי ארגון “ישראל יפה”, אני מקווה שנזכה בניקוד רב ונוודה שהמוכנות שלנו עומדת בקריטריונים (ושלעולם לא נצטרך לבדוק אותה בזמן אמת).

קבוצת גמלאי הישוב החליטה לקחת את הפעילות שלהם כמה צעדים קדימה ואנחנו יחד איתם קוראים לכל גמלאי הישוב להצטרף לפעילות וליזום תכנים רבים ומהנים לטובת הקבוצה. אנו צריכים לזכור שקבוצה זו צפויה לגדול עם השנים ואני מתכוון לבנות יסודות איתנים לפעילות הגמלאים בישוב. אשמח לקבל כל הצעה ו/או רעיון בנושא.

לאחרונה בוצעו מדידות תקופתיות של בתי התושבים לצורך חישובי הארנונה, מאחר ונתגלו טעויות בכמה מקרים, אני מזמין אתכם לבדוק את הנתונים החדשים שקיבלתם ולפנות במקרה הצורך לגורמים הרלבנטיים במועצה.

לסיום, רבים שואלים אותי אם הפעילות הרבה והשקעת השעות הארוכות (מעבר לשעות העבודה המפרנסת) מתישים ומעייפים, אני מנצל במה זו כדי לומר לכולם שההיפך הוא הנכון, הפעילות שלי בוועד היא הגורם שממלא אצלי את המצברים לאחר שעות העבודה ומילוי המשימות הרגיל שיש לי כמו לכל אחד ואחת מכם. פעילות זו גורמת לי לאושר ומעולם לא היו רבים כל כך אחראים לחדוות היצירה שלי, תודה לכם!

אני שוב מזמין אתכם להיפגש איתי (בתיאום דרך המזכירות) בימי חמישי (ובמקרים דחופים גם בערבים אחרים) על כל עניין ודבר. הערות, הארות, המלצות, רעיונות חדשים וגם תלונות. אשתדל לפעול לשביעות רצונכם תוך שמירה על האינטרסים של הכלל.

                                                                                                            שלכם,

                                                                                                                                                                                                                                                            רז שלו

כל הזכויות שמורות לבת חפר © 2020