חדשות: 

ועדת תרבות – יפית חנניה, יו"ר הועדה

פוסטים אחרונים

עלון בת חפר – אפריל 2015

תושבים יקרים,

השבוע נכנסתי רשמית לתפקיד יו'ר ועדת תרבות.

כידוע לכם, אני פעילה בוועדה בשנה האחרונה יחד עם אנשים מופלאים ומוכשרים שהביאו את
בת- חפר להיות ישוב בעל תרבות פועמת ושוקקת חיים. אנו מפיקים אירועים ברמה גבוהה בזכות צוות המתנדבים המסור שבא מתוך הקהילה

קצת עלי: אני תושבת בת חפר כ 17 שנה, נשואה ואמא ל ארבעה, שני בוגרים המשרתים בצבא ושתי בנות הלומדות בבי"ס שדות. אני אחות במקצועי
בפעילות התרבותית בישוב אני מעורבת מזה מספר שנים, עם הפסקות, אך תמיד לבי נמשך לחזור ולפעול בתחום.
עיני חיי תרבות הנותנים מענה לבילוי בשעות הפנאי חשובים גם לגיבוש הקהילה וחיבור בין כל שכבות הגיל בישוב :: ילדים, נוער, חיילים ,מבוגרים וגמלאים. כמו גם בין קבוצות בעלות מכנה משותף אחר – זוגות צעירים, נשים, גברים (הבירה כאן חוגגת), ספורטאים, הורים, אומנים וכד'.

חברות וחברי ועדת תרבות פעילים במשך כל השנה, ומשקיעים שעות רבות מזמנם למען אירוע זה או אחר. יש הלוקחים על עצמם תפקיד מסוים, יש הנרתמים לאירוע מסוים ויש את אלו שמתחייבים לקחת חלק במספר אירועים . הסיפוק והגאווה הנובעים מהעשייה והשותפות בצוות הם חלק מה"דלק" המניע אנשים להירתם.
כל אחד שנוגע בתרבות ונותן יד ראוי להערכה ולפרגון , תודה!

לידיעתכם, אין עוד יישוב קהילתי בארץ ובו כל כך הרבה מתנדבים פעילים ומעורבים כשלנו- זהו הישג גדול ואנו יכולים להתגאות ולהמשיך לחלום בגדול- כי ההגשמה -עלינו!!
חברי ועדת תרבות כיום: אורית קיסרי, ענבל קלינה, גיתית לוגסי, דודי כהן, סיגל נוסן, עמית להב, רוית אנקורי, רונית קוריאנסקי נילי סטוקלסקי, ענבל שלום, שרית גושן, עינת וילנסקי ,רלי גרוס, דנה גיל, הדס ערער, ליטל אשטמקר, וקרן גלמור..

חברי הועדה פעילים באירועים וחגים שונים במשך השנה לפי בחירתם, בשיתוף המרכז הקהילתי ורכזת התרבות
סיגל כספי.
לאחרונה התקיימו אירועי פורים המוצלחים הודות לשיתוף פעולה מרגש עם הנוער ולהצטרפות תושבים (שאינם בוועדה באפן קבוע), לצוות מסיבת המבוגרים, הן בהקמה ועיצוב התפאורה, בהקמה והפעלת הבאר וכמובן גם בפירוק וסגירת האירוע.

זה הזמן להודות גם לנותני הפרסים לתחרות התחפושות – כולם תושבי בת חפר:

רחלי וגיורא שגב – ספפוץ', גדי ונורית אליהו – בליסימו, שירן וגלית…. – ראש טוב, בילי רודני – שיאצו, שלומי ושרית אשכנזי– אמיגוס

לקראת חודש אפריל ובו יום השואה, יום הזיכרון ויום העצמאות, התחלקנו לצוותים. כל צוות עוסק באירוע ברמת התוכן וההפקה, ורותם תושבים נוספים המעוניינים לקחת חלק בכל אחד מהם.

אירועי יום העצמאות בניצוחו של דודי כהן, (גם השנה), יהיו שופעי תחנות ופעילויות מגוונות לכל שכבות הגיל, וכמובן דוכני מזון ובירה, תוצרת תושבי בת חפר.


הנושא המרכזי של יום העצמאות השנה יהיה משגע!! מהו? הפתעה!!!!

 

 

 

 

 

 


עם התחממות מזג האוויר, נמשיך להביא אמנים מהשורה הראשונה למופעים באמפי הירוק שלנו, המוכר כבר בכל רחבי הארץ !

 

 

 

 


אני מזמינה אתכם לקחת חלק פעיל בתרבות הישוב, לפי זמנכם ואהבתכם.
 לבוא, לגעת ולהתמכר…

בהזדמנות זו, אומר תודה ליו'ר הועד, עדי אמזלג, על התמיכה והפרגון – האיש הזה עושה עבורנו כל כך הרבה, הופך עולמות כדי להגשים חלומות משוגעים והכל בצורה מעוררת כבוד.

תודה על הפרגון אחרי כל מסיבה ואירוע, תודה על הערות וההארות הבונות- אנחנו כאן עבורכם,
ניפגש!!!

 

 

כל הזכויות שמורות לבת חפר © 2020