חדשות: 

דברי מנהל הישוב – פברואר 2016

פוסטים אחרונים

תושבים יקרים,

לידיעתכם, יש עם מי לדבר!  אני גאה לומר כי כל פניה שמגיעה אלינו ישירות, מטופלת מיידית. החל ב"לא פינו לי את האשפה" "שכחתי להוציא את הגזם", "ענף עץ נפל ברחוב.. " ועוד.

העלאת הבעיות בפייסבוק אינה מביאה לפתרון, אלא יוצרת אווירה של טענות כאילו אין למי לפנות. אני חוזר ואומר לכם, תושבי בת חפר היקרים, יש לכם צוות מסור ומקצועי הנכון לסייע ולפתור כל בעיה.  כל מי שפנה, נוכח שאכן יש עם מי לדבר, ואנחנו כאן לשרותכם.

מתחם הנוער: במטרה ליצור סביבה בטיחותית לילדי הישוב גם בשטח שמסביב למתחם הנוער, סללנו מדרכה והוספנו תאורה מאזור מגרש הכדורגל עד למתחם. כמו כן, נשתלה רחבת דשא בכניסה למתחם על מנת לאפשר לילדים מקום מרחב נוסף להתכנסות ופעילות.

מתחם הספרייה: המתחם שופץ מבחוץ (בשלב זה), הכניסות נצבעו בצבעים חמים כחלק מהעבודה על חזות האזור כולו, כולל צביעת בית הכנסת. הכוונה היא להפוך את מרכז הישוב למזמין ואטרקטיבי.

מתחם מרכז המוזיקה: המבנה של מועדון הבועה לשעבר עובר הסבה וישמש כמרכז המוזיקה היישובי בו יתקיימו שעורי המוזיקה. העבודה בעיצומה, כאשר הכוונה לסיים את השיפוץ הפנימי והחיצוני עד סוף פברואר 2016.

פרויקט איסוף הגזם: החודש תושלם בכל הישוב חלוקת השקים המשפחתיים לאיסוף הגזם, המתבצעת בעזרת חניכי הצופים אשר התגייסו למשימה בצורה נפלאה. הכוונה היא כי בתחילת מרץ נתחיל בצורה מלאה את איסוף הגזם בשקים בכל הישוב. במקביל לתהליך האיסוף אנחנו נמצאים בשלב של ניסיונות לטיפול בגזם בגריסתו במקום ופיזורו חזרה בשטח.

טו' בשבט: לקראת טו' בשבט, שתלנו פרחים עונתיים, ורדים ועצי פרי לסוגיהם ברחבי הישוב: בפארק 6, בכניסה לישוב ,ליד מגרש הטניס, ברחובות בארי ובית קשת, בשטח המערבי לרחוב אשל, ברחוב חלבלוב ובחניה הראשית ליד המרפאה. תלמידי בי"ס לקחו חלק בנטיעות, כל שכבה נטעה במוקד אחר.

עבודות ניקוז: החודש נתחיל בעבודות ניקוז בשלושה מוקדים – מאחורי רחוב דוחל וברחובות חבצלת ,חצב ושד' השרון. תתקיים פגישה מסודרת עם התושבים בנושא, המועד יפורסם בהמשך.

עמרי צליל – מנהל הישוב: 054-6655646

 

יש עם מי לדבר – מערכת לניתוב שיחות

מזכירות הישוב – 09-8782896

יעד שלוחה
למוקד המועצה 1
למנהל הגינון, צאדק 2
למנהל תחזוקה, מיקי 3
למנהל הישוב, עמרי צליל 4
לשער הישוב 5
לרב"ש 6
למזכירות הישוב, הלית 0
כל הזכויות שמורות לבת חפר © 2020