חדשות: 

דברי מנהל הישוב – אפריל 2016

פוסטים אחרונים

תושבים יקרים ,

חג האביב בפתח ואיתו התחדשות והערכות הישוב לקראת החגים:

מעבר אמיגוס

עם סיום ההשקעה במבנים הקהילתיים במרחב המרכז הקהילתי כמו הסדרה ועיצוב חזות המתחם, "אמיגוס" עובר לחלקו השני של המרכז הקהילתי (בצמוד למגרש הכדורגל), כך אנו מאפשרים רצף תנועה לכלל משתמשי המתקנים הקהילתיים.

מעברי הנגשה וחצייה

בהמשך לתוכנית התעבורה והנגישות של ועד היישוב, הוכשרו מעברי הנגשה וחצייה לרחובות הנגב, חלבלוב וחיטה. פעילות זו בוצעה בשיתוף וועדת נגישות והוועדה המוניציפאלית עם עובדי היישוב.

מעבר לתאורת לד

שינוי זה יביא לשיפור התאורה בישוב ולחיסכון תקציבי ברכיב הוצאה זו. בימים אלו אנו מסיימים את אפיון הצרכים ובחינת ההצעות לביצוע. התהליכים המנהליים אמורים להסתיים אחרי חג הפסח ולאור התוצאות שיעלו יקבל וועד היישוב החלטה על מועד ביצוע השינוי.

שיפור תשתיות הניקוז / ביוב

כפי שחלקכם שם לב, התחלנו בעבודות להסדרת תשתית הניקוז ביישוב. לצערנו, לטובת נושא זה נאלצנו לבטל את פארק האופניים וכן את פארק הכלבים בחלקו המזרחי של היישוב. אנו עוסקים בחשיבה על הקמת מתחמים אלו בשטח חליפי לטובת שימור המענה לתושבי היישוב.

הכנות לפסח

אנו נערכים לקראת החגים בהכנת השטחים הציבוריים והרחובות כדי להנעים את החופשה לכולנו. אני מבקש לעקוב מקרוב על הפרסומים לפני החג בנוגע לימי פינוי, כדי שנוכל לחגוג את החג ביישוב נקי ומטופח.

כל הזכויות שמורות לבת חפר © 2020