חדשות: 

דבר מנהלת בית ספר שדות – יולי 2016

פוסטים אחרונים

סוף שנה. זמן של פרידות וסיכומים, פירות השנה נאספים. המבט מופנה אל מה שהיה, על הדרך שנעשתה, על עליות ומורדות, אתגרים והצלחות.

חכמינו קבעו כי "הכל הולך אחר החיתום" (ברכות יב, א) קביעה שהפכה למטבע לשון שמשמעותו כי אופן הפרידה וסיומם של דברים מקרין מאורו על כל מה שקדם לו.

סוף השנה מזמין אותנו ליצור עבור עצמנו ועבור תלמידינו/ילדינו, 'סיומים' שכאלו- הן ברמה החינוכית והן ברמה הלימודית. לאסוף יחד את הפיסות שמהן נארגה השנה ולהציג אותן יחד כמכלול של הוויה. להביט יחד על השפע שנצבר סביבנו ובתוכנו ולברך עליו יחד.

פרק ראשון בחיי כמנהלת עומד להסתיים ונדמה כאילו רק החל. הגעתי לבת-חפר ביולי 2015 , קיבלתי את ביה"ס "שדות" למשמרת של שנה, והנה, בימים אלו, אני זוכה לקבלו לאימוץ.

אני מאמצת את "שדות" באהבה גדולה ובעיקר אני מאמצת את אנשיו, אותם אנשים שעושים מלאכתם עבור הילדים, יום יום, שעה שעה. אני מאמצת בחיבוק ענק את הילדים המדהימים וכבר נאלצת להיפרד בכאב מבוגרינו היקרים- מחזור כ'.

אני מברכת על השפע שצברתי בשנה זו – התבוננתי המון, למדתי מכולם, מכל מי שביקש ללמד ומכל אדם שהיה בסביבתי. הכרתי הרבה אנשים יקרים בקהילת בת-חפר ומחוצה לה ויחד אנחנו יוצאים למסע מרתק.

אני מאחלת לצוות החינוכי, לעובדי "שדות", לתלמידים ולכם ההורים, ברכת חופשה נעימה ומצמיחה.

באהבה ובהערכה,

ליבנת

כל הזכויות שמורות לבת חפר © 2020