חדשות: 

דבר מנהלת בית ספר שדות – ספטמבר 2016

פוסטים אחרונים

קהיליית בת חפר היקרה שלום,

שנת הלימודים החדשה בפתח, אני כותבת שורות אלו ומבינה את מה שלא ידעתי בשנה שעברה, בדיוק בימים אלה. אני מבינה שבת חפר היא ביתי השני, אני מבינה שאני נשארת ב"שדות" ויותר מכל, אני מבינה מי הם השותפים שלי, למסע מרתק זה.

אני יוצאת לדרך, זו השנה השנייה, עם תחושה טובה שנמצאים לידי ומסביבי אנשים הרוצים את טובת ביה"ס וטובת הנמצאים בו. ההידברות ביננו, הצוות – ההורים והתלמידים, היא לתפיסתי, במקום הראשון. כבר עם סיום השנה הראשונה וחופשת הקיץ, אני מבחינה באותם ניצני הידברות מכבדים והדדיים, שלבטח יסללו עבורנו את הדרך לקידום מטרותינו.

הקיץ האחרון עבר בנעימים, משפחת "שדות" נפרדה ממספר משפחות וקלטה גם משפחות חדשות. נאחל לכולן, ליוצאות ולנכנסות, הצלחה וקליטה מהירה ומהנה. אנו נמצאים כאן עבורכם בכל עת.

בית ספר "שדות" ממשיך במגמת הקטנה והשנה ימנה 661 תלמידים. אנו מחבקים חזק את 96 תלמידי כיתות א' שילמדו ב-4 כיתות ומאחלים להם הרבה הצלחה והנאה בבי"ס.

גם בשנה זו, אני ממשיכה לשים דגש על תפיסותיי החינוכיות – חתירה לקידום כל אחד מתלמידי ביה"ס, שילוב האמונה שלנו (הצוות וההורים) במסוגלות התלמידים, לצד דרישה לסטנדרטים והקפדה על שמירת הנהלים הכיתתיים והבית ספריים. השאיפה הכנה היא כי כל אחד מבאי בית הספר יהיה אנ"י – אהוב, נחוץ ויכול! אני מאמינה בכך בכל לבי ויודעת כי זו הדרך למצוינות בית ספרית, לקידום תלמידים ולתחושת השייכות והמוגנות אליה אנו שואפים.

אמשיך לפתח את מעגלי ההעצמה בתוך הכיתות ומחוץ להן כאורח חיים, תוך התמדה בקידום התנהגויות חיוביות ובנוסף, אמשיך לחזק את הקשרים בין התלמידים, הקהילה והצוות על ידי שיח מכבד המבוסס על שקיפות והקשבה.

תכניות רבות נרקמות ומתפתחות וביניהן תוכנית "ידידי החינוך" שלנו, הפועלת בזכות גימלאים מתנדבים. אנו מחפשים גימלאים נוספים שיצטרפו לתוכנית, אתם מוזמנים לעזור לנו בכך.

לסיום, ארצה להודות ולאחל איחולי שנה נהדרת, ליו"ר הוועד היישובי – מר עדי אמזלג ולוועדת החינוך, להנהגת ההורים הבית ספרית וליו"ר העומדת בראשה – יפעת ברקת, לאנשי המועצה היקרים, שעושים הרבה לרווחתנו- מר רני אידן, חינה קורן, ירונה פוליטי, מנשה דוד ועוד רבים אחרים, למשפחת "שדות" הבוגרת והנפלאה ואחרונים חביבים- תלמידי "שדות" המדהימים!!!

תנוחו עוד קצת,

מחכים לכם, כאן ב"שדות",

באהבה,

ליבנת הפלר

מנהלת בי"ס "שדות"

כל הזכויות שמורות לבת חפר © 2020