חדשות: 

דבר יושב ראש ועד הישוב – אוקטובר 2016

פוסטים אחרונים

תושבים יקרים,

עם תחילת ה של השנה החדשה, אני שמח לבשר על התפתחויות טובות בנוגע ל:

הסדרת כביש 5714

כפי שניתן לראות בכניסה לישוב, עבודות ההסדרה של כביש 5714 החלו !  זהו הישג חשוב ביותר לביטחון ולבטיחות תושבי בת-חפר, יד-חנה ובחן. הישג זה הינו תוצאה של התמדה וסימון מטרות עד השגתם, בזכות שילוב הכוחות של הנהגות היישובים והמועצה ובהובלת חברי מטה המאבק, בראשם יו”ר המטה גב' רעיה קידר – חברת הנהלת המועצה מטעם בת-חפר.

בתקופה הקרובה נצטרך לקבל בהבנה את השיבושים בתנועה כתוצאה מהעבודות ולזכור כי  כביש זה גבה מחיר אנושי גבוה עד כה. למרות אי הנוחות, חשוב שנבין כי שינויים אלו יאפשרו לנו תנועה בטוחה הרבה יותר. אנו פועלים יחד עם מטה המאבק והמועצה לנסות להקטין, עד כמה שניתן, את הפגיעה באיכות חיינו.  

חגי תשרי ושנת ה- 20

חגי תשרי כבר כאן וזהו זמן נהדר ליהנות מהמשפחה והחברים, לאחר אירועי חודש ספטמבר אנו נערכים לציון שנת ה- 20 לבת חפר שיחולו החודש. אני מזמין את כולכם להשתתף ולחוות את חיי הקהילה של בת חפר, ישוב לתפארת שהוקם והתפתח במהלך 20 השנים האחרונות, יישוב שלוקח אחריות על הנעשה בו בכל התחומים . בת חפר הינה דוגמא לחיי קהילה,  לערבות הדדית ולמעורבות תושבים.

שנת ה 20 מזכירה לנו איך התחלנו ואיפה אנחנו כיום, מה עשינו ומה עוד יש לעשות, לשפר ולפתח בבת חפר שלנו.

נא לעקוב אחר הפרסומים.

הרחבת בת חפר

בימים אלו אנו נמצאים בתהליכים מתקדמים של תכנון ההרחבה מול משרדי הממשלה השונים והמועצה. בסיס הדרישות שלנו מתקיים כמעט במלואו ואנו עומדים גם מול משרדי התכנון השונים, כדי לוודא התאמת תשתיות איכותיות ביישוב הקיים כמו בהרחבה. כמו כן אנו בוחנים, יחד עם המועצה ומשרד הפנים, את התאמת המבנה השלטוני של בת-חפר כיום ליישוב בסדר גודל של כ 10,000 תושבים, המצריך התאמת האמצעים הנדרשים כדי לשמור על צביון הישוב הקהילתי שלנו.  – אמשיך ואעדכן בהתקדמות בתחום זה.

אחריות בעלי כלבים

כלבים משוטטים ואי איסוף הצואה שלהם על ידי בעליהם צוין כאן ובשאר אמצעי התקשורת  לא מעט, לצערי תופעה זו הולכת ומחמירה. התמודדות עם הנושא מתאפיינת בשתי דרכים, האחת היא לקיחת אחריות אישית של בעלי הכלבים על איסוף הצרכים ומניעת שוטטות ללא בעליהם. לטובת העניין ולנוחיות התושבים, הוצבו בחודשיים האחרונים ברחבי היישוב מתקני שקיות לאיסוף צואת הכלבים – בעלי הכלבים מתבקשים להשתמש בהם!

הדרך השנייה היא הגברת האכיפה, גם בדרך זו נעשה הרבה ובחודשים האחרונים ניתנו עשרות דוחות לבעלי כלבים, כולל תפיסות והעברה למכלאה.

הגברת האכיפה צריכה להיות הפיתרון האחרון,  אך לצערי למרות פעילות ההסברה והצבת המתקנים, עדיין יש צורך להגביר את האכיפה נגד מי שמפר את החוקים ובכך פוגע באיכות החיים של כולנו. כולי תקווה כי כל אחד ואחת ייקחו אחריות על בעלי החיים שלהם וימנעו את עוגמת הנפש מהשכנים ותושבי בת חפר כולה, מבלי להרגיש זאת בכיסו.

בברכת שנה טובה וגמר חתימה טובה .

שלכם, אמזלג עדי

יו”ר ועד בת חפר

adiamzaleg@bathefer.net

כל הזכויות שמורות לבת חפר © 2020