חדשות: 

דבר מנהלת בית ספר שדות – נובמבר 2016

פוסטים אחרונים

קהילה יקרה,

חגי תשרי חלפו, תקופת ההתאקלמות הראשונית מאחורינו ואנו ערוכים לחודשיים של למידה משמעותית ורציפה עד חג החנוכה.

גם אספות ההורים מאחורינו, אני מודה למחנכות ולכל ההורים שהגיעו,  נוכחותכם המחויכת והמפרגנת אפשרה דיאלוג המבוסס על שותפות ואמון שהוביל לאווירה נעימה במפגשים. 

צוות בית הספר ממשיך ללמוד ולהבנות תהליכים פדגוגיים מתחדשים, שמטרתם לקדם את ההישגים הלימודיים בהיבט האישי, הכיתתי והבית ספרי. אנו שמים דגש על הקשר בין הצלחה בלימודים לבין תחושת מסוגלות, בין ציפיות לחוויות הצלחה, בין אקלים כיתתי המאפשר פניות ללמידה לבין תחושת ביטחון ויכולת ההתמודדות עם אתגרים ועם מצבים של אי ודאות.

יועצות בית הספר מובילות את תכנית “נפגשים” העוסקת בהטמעת השיח הרגשי כשפה המקדמת תחושת שייכות, אכפתיות וקשר בין התלמידים לבין עצמם ובין התלמידים למורים. אנו מודים לצופים ולמדצ”ים הלוקחים בה חלק פעיל בו הם מפגישים את התלמידים עם משחקים ופעילויות שאינם משחקי כדור.

מרגש לראות בכל יום שישי את המפגש שלהם עם הדור הצעיר.

בתחום החברתי-ערכי אנו שואפים להרחיב את מעגל חברת הילדים הפעילים, השותפים ומעורבים בחיי בית הספר. המסע לבחירות עבור ההנהגה הצעירה מתחיל בימים אלו.

חודש חשוון המתמקד בערך המעורבות החברתית, בא לידי ביטוי גם במעורבות הורים. הנהגת הורים חדשה לשנת תשע”ז יוצאת לדרך. הורים רבים מביאים במרץ רב מכישרונם ומקצועיותם לחיי בית הספר.  תודות לכולם!

במהלך חופשת סוכות החלה התקנתה של ההצללה ברחבת הכניסה. זה הזמן לומר תודה גדולה למר רני אידן על תרומתה הנדיבה של המועצה לבניית ההצללה. כמו כן, נבנו שתי כיתות אקוסטיות מונגשות לרווחת התלמידים והמורים.

אני מאחלת לכולנו המשך עשייה ומינוף, ימים של שיגרה ושל למידה מבורכת.

ליבנת הפלר

מנהלת בי”ס “שדות”

כל הזכויות שמורות לבת חפר © 2020