חדשות: 

דבר יושב ראש ועד הישוב – דצמבר 2016

פוסטים אחרונים

תושבים יקרים,

הדברים נכתבים כאשר ברקע מתחוללות שריפות גדולות ברחבי הארץ ותושבים רבים מוצאים עצמם מחוץ לבתיהם, כאשר רכושם נפגע.  

חוויה קשה ומוכרת לתושבים רבים בבת חפר מאירוע ההצפה שחווינו.

בעקבות תחילתה של שרפה באזור זמר, הופעלה מערכת הביטחון היישובית וצוות צח”י ( צוות חירום יישובי ), אשר נרתמו לעזרת כוחות הביטחון השונים ונתנו סיוע ומענה לתושבי בחן. חשוב לדעת כי כוחות הביטחון היישוביים פועלים בכל תחום, בניהם תושבים המתנדבים כדרך קבע בתחנת הכיבוי ייכון ועוברים הכשרות תקופתיות, מכהנים כלוחמי אש לתגבור וסיוע לכוחות הביטחון בזמן חירום.  חברי וועדת הביטחון ומתנדבי כוחות הביטחון והחילוץ פועלים כל השנה הן בסיוע אזורי והן במתן מענה כאן בבת חפר – מגיעה להם הערכה רבה על פועלם בשגרה ובחירום.

בבת חפר נערכנו לחישוף הצמחייה הצמודה לגדר מסביב ליישוב, כחלק מהכנות מקדימות לשינויי מזג האוויר ולהבנה כי השריפות בארץ אינן משהו חולף. כמו כן, נעשו עבודות הכנה לחורף הכוללות שטיפת קווי המים והביובים למניעת הצפות, גיזום עצים בשטחים הציבוריים למניעת קריסה וכד'.

חשוב שגם אנו, תושבי בת חפר, נכין את הבתים והחצרות הפרטיות לחורף.  יש לוודא כי אין דברים שיכולים לעוף ואינם מעוגנים, לגזום צמרות עצים הצמודים בית,  לפתוח ניקוזים בקומה השנייה וכיו”ב.

מרוץ בת חפר

המרוץ לזכרו של תומר נווה נערך לראשונה במתכונת שונה, והתקיים ביום שישי במקום ביום שבת כמו בשנים הקודמות. שינוי זה נעשה מתוך הרצון לשתף את תלמידי ביה”ס שדות וילדי הגנים באירוע, וכדי לאפשר לציבור הדתי והמסורתי לקחת חלק באירוע קהילתי זה. ואכן כך היה, שמחתי לראות את כלל ילדי שדות כמו ילדי הגנים  עם צוותי ההוראה וההורים לוקחים חלק באירוע זה. לא פחות חשוב היה לראות את תושבי בת חפר הדתיים והמסורתיים משתתפים במרוץ .

בסוף החודש נחגוג את סיום השנה האזרחית ופתיחת השנה החדשה במסיבה שוועדת תרבות שוקדת עליה .

נתראה.

שלכם, אמזלג עדי

יו”ר ועד בת חפר

adiamzaleg@bathefer.net

כל הזכויות שמורות לבת חפר © 2020