חדשות: 

דבר מנהלת בית ספר שדות – דצמבר 2016

פוסטים אחרונים

קהיליית בת חפר יקרה,

כאילו אתמול חגגנו את חגי תשרי והנה אנו מוצאים עצמנו בשיאה של ההוראה והלמידה בבית הספר.

חודש חשוון מתאפיין בערך המעורבות החברתית, בו יתנסו התלמידים במעורבות ואכפתיות כלפי הסובב במשפחה, בקהילה, במדינה ובעולם. בו ימלאו תפקיד בקבוצה, בכיתה ובבית הספר, ילמדו לגלות אחריות, התמדה ויוזמה.

מר חשוון גדוש באירועים היסטוריים משמעותיים ובימים מיוחדים הממנפים את הלמידה סביב ערכי המעורבות החברתית בארץ ובעולם – הצהרת בלפור, יום הזיכרון ליצחק רבין ז”ל, חודש מותו של חיים וויצמן ז”ל, חתימת הסכם השלום עם ירדן, יום זכויות הילד הבינלאומי, כ”ט בנובמבר, יום המאבק באלימות נגד נשים ועוד.

להלן חלק מהאירועים שהתקיימו בחודש נובמבר:

הטקס הבית-ספרי לזכרו של יצחק רבין, הופק ע”י ילדי כיתה ו' 2 עם קרן מוחני, מחנכת הכיתה ואסנת זלדין, הבימאית. הטקס היה יוצא מן הכלל! מרשים ומרגש כאחד. הוקרתי הרבה לכל השותפים.

הורי כיתות ב' הצטרפו לטקס המרגש והמשפחתי של קבלת ספר התורה שהתקיים בבית הכנסת. תודתי הגדולה לרב קרסיק המלווה את ביה”ס שנים רבות ותמיד מקבל אותנו באהבה.

הודות לשיתוף פעולה נפלא בין הקהילה לבין צוות בית ספר הצטרפנו השנה למרוץ בת חפר. תודה למרסלו מכדר, רכז הספורט היישובי ולמירה גירון, יו”ר וועדת הספורט. הייתה זו חגיגה ספורטיבית ממעלה ראשונה!

צוות בית הספר עסוק בימים אלה בהובלת התלמידים לתהליך הצגת המועמדות להנהגה הצעירה של ביה”ס לשנת תשע”ז, שיוביל לבחירות עצמן.

חנוכת המתחם הלימודי החדש – “ארץ חוץ”

חודש זה מזמן עבורנו גם את סוגיית האחריות המשותפת של כולנו – מורים, תלמידים והורים, להצלחתו של התהליך החינוכי. עם השאלה המרכזית לגבי מקומו של המורה המשמעותי, המוביל את תלמידיו להצלחה ולהתקדמות ומהו מקומם של ההורים בקידום ילדיהם, אנו מתחילים בסדרת הרצאות משותפת להורים ולצוות החינוכי. מעורבותכם, ההורים, והשתתפותכם בהרצאות משמעותית ביותר. אנא הגיעו וקחו חלק בלמידה, בדיונים ובהתלבטויות השונות (פרטי ההרצאות והרישום דרך אתר ביה”ס ודרך מערכת ההודעות הנשלחת אל ההורים).

לסיום, מבקשת לאחל להנהגת ההורים החדשה לשנת תשע”ז בהצלחה, וליפעת ברקת- מזל טוב על בחירתך לקדנציה נוספת כיו”ר ההנהגה.

נמשיך ונצעיד את בית ספר “שדות” למחוזות רחוקים.

ליבנת

כל הזכויות שמורות לבת חפר © 2020