חדשות: 

מקורוק פלוס – הרביעייה – יולי 2012

הרביעייה: אפרים שמיר, אלון אולארצ'יק, שם טוב לוי, שלמה ידוב

בעקבות הצלחות מקורוק הנוער ואל מול בקשות החלטנו להתחיל בפרוייקט זהה המכוון להרכבים בוגרים מגיל 18 ומעלה – אותו תהליך, הרכבים מכל העמק בהנחייתו של מיכה שיטרית (החברים של נטאשה) ללא נושא מוגדר כאשר הורדנו מהערב את אלמנט התחרות.

נבחרה הרביעייה כמופע מלווה, במופע חדש המאגד ארבעה מהיוצרים החשובים והמוערכים בארץ על במה אחת: שם טוב לוי, אלון אולארצ'יק, שלמה יידוב ואפרים שמיר. זה כבר מעל ל-40 שנה שלחברי 'הרביעייה' יש חלק משמעותי ביותר בעולם המוזיקה והתרבות בארץ. לכל אחד מהם "נכסי צאן ברזל" במוזיקה הישראלית. כיוצרים כמבצעים וכמלחינים, הם היו ועדיין שותפים לאינספור פרוייקטים, מכתיבת מוזיקה לתיאטרון ולקולנוע דרך הפקת תקליטים לעצמם ולאחרים ועד להקמת הרכבים מוזיקליים שעדיין נחשבים לפורצי דרך בתחומם (להקת כוורת, קצת אחרת, ששת, צליל מכוון…). קצרה היריעה מלהכיל את העבר המוזיקלי המפואר והמרגש של כל אחד מהרביעייה.
במופע החדש, מבצעים הארבעה את היפים והמרגשים משיריהם, שירים אשר מלווים את כולנו מאז שנות ה-70 ועד היום. הערב נחל הצלחה מסחררת התגובות היו מדהימות השירים שכתבו ההרכבים היו מפתיעים בעוצמתם ודיסק האולפן שהוקלט במהלך התהליך הוא אחד היפים והמרתקים שיש.

 

חזרה לדף אמפי בת חפר

לשליחת אלבומים יש ללחוץ כאן ולשלוח ל- "מנהל האתר"

כל הזכויות שמורות לבת חפר © 2020