חדשות היישוב:
06.9: תושבים יקרים, אתר בת חפר החדש עלה לאוויר בשעה טובה! האתר עדיין בהרצה ולכן יתכנו שיבושים בחלק מהדפים והלינקים. אנו מודים לכם על הסבלנות    6.9: שימו לב- בלוח הארועים מפורסמים ימי פינוי הגזם והאשפה לאורך כל תקופת החגים - מוזמנים להתעדכן   06.9: יש לנו לוח ארועים חדש! בלוח הזה נעדכן על כל מה שקורה ביישוב, כולל ארועי תרבות, שירותים לתושב, ימי פינוי, ארועי קהילה ועוד. מוזמנים להתעדכן באופן שוטף - ארועים רבים ומגוונים יתווספו ללוח בימים הקרובים    01.9: חוגים רבותיי!! חוגים! מהרו והרשמו לשנת החוגים תשפ"ד, יש לנו מגוון משגע ומספר מקומות מוגבל. כנסו לאתר החדש והמושקע של מרכז החוגים הקהילתי (לינק בעמוד הבית)    26.10: התקווה 6 מגיעים לבת חפר להופעה בלתי נשכחת! מידע בלוח ארועים   14.9: ועד והנהלת היישוב בת חפר מאחלים לכם תושבים ותושבות יקרים.ות שנה טובה ומתוקה, שנת שלום, רעות ואחווה    24.9: לקראת כניסת יום הכיפורים עלה באתר פוסט עם כל המידע אודות זמני תפילות, הנחיות בטיחות והוראות מד"א - ניתן להכנס דרך דף הבית או לוח הארועים. גמר חתימה טובה תושבים יקרים    1.9: מאחלים לכל תלמידי בת חפר - שנת לימודים מוצלחת ופוריה

ארכיון

הסיפור של בת חפר | הסטוריית היישוב | מבנה גאוגרפי

ארכיון

בשנת 2020 התחלנו לארגן בבת חפר ארכיון.
הארכיון נועד לאפשר שמירה ואחסון של מידע אודות הישוב מהיום בו הוחל תכנונו.

שלב ראשון – הכנסת כל מסמכי הועד המקומי והמרכז הקהילתי לארכיון.
שלב שני – הכנסת מסמכים היסטוריים על אודות הישוב שיגיע אלינו מתושבי הישוב, כגון: מכתבים חשובים, פרוטוקולים של ועדות וסיפורים מעניינים. חומר זה ייסרק ויקוטלג לאחר מתן אישור מחזיקי המידע.
שלב שלישי – הכנסת תמונות וקטעי וידאו שצולמו באופן פרטי או מטעם הישוב. חומר זה יעובד דיגטאלית ויוטמע בארכיון. צילומים שיאושרו על ידי בעליהם יועלו לשימוש לכלל הציבור.

אני מזמין כל אחת ואחד מכם להעביר לנו מידע על קיומו של חומר ארכיוני ואני אתאם מולם זמן להעתקת החומרים.

לסיכום – אנחנו ישוב שעבר את גיל העשרים, ובהיסטוריה 25 שנה מוגדר כדור. אנו מעוניינים לאסוף מידעים חשובים ומעניינים, כדי לשמר לדורות הבאים.

מנהל הארכיון
משה אוזן
נייד: 052-8902315
אימייל: archive@bathefer.net

יצירת קשר

2023© כל הזכויות שמורות לועד מקומי בת חפר