חדשות היישוב:
לרווחת התושבים ומנויי החוגים, הוספנו שעות פעילות למזכירות הישוב. בימים ב' וד' בשעות 17:00-19:00 יינתנו שרותי מזכירות וחוגים פרונטליים וטלפוניים במספר 0536231390 הנהלת וועד בת חפר   עדכון מוניציפאלי 17/4/24 תושבים יקרים להלן תכנית פינוי פחים לחג הפסח: 21.4-24.4 פח חום- יום רביעי, פח ירוק -יום שני החל מ02:00 בלילה, פח כתום - יום חמישי. | 27.4-3.5 פח חום –יום רביעי,פח ירוק מוצ"ש עד ראשון בבוקר, פח כתום- יום שלישי.

מליאת המועצה

המליאה היא גוף המאגד נציגים מכל הישובים ובראשו עומדת ראשת המועצה ד"ר גלית שאול וסגניה: סגן ראשת המועצה חיזקי סיבק, סגן ראשת המועצה יריב יערי (יעריב) וסגנית ראשת המועצה (ותושבת היישוב) אופירה קלפ.

במליאה יש נציג אחד לכל ישוב, למעט בת חפר לה יש 4 נציגים ובית יצחק וכפר ויתקין להם יש 2 נציגים (בשל גודלי הישובים(. המליאה מתכנסת אחת לחודש ומקבלת החלטות אסטרטגיות הקשורות לעמק חפר ולישובים.

יש לציין כי בעמק חפר ישנו שלטון דו רבדי, כך שמרבית ההחלטות הקשורות לישובים עצמם מתקבלות על ידי ועדי הישוב, ומליאת המועצה מאשרת נושאי אסטרטגים, תב"רים (תקציבי פיתוח) ומסגרת תקציבים.

נציגי בת חפר במועצה: דורון גייר, ירון קומפל ומידד כלפון.

הנהלת המועצה

ההנהלה נפגשת אחת לשבועיים לדיון של מספר שעות בנוגע לנושאים אסטרטגיים וכלכליים שונים של המועצה. לרוב, כל נושא המועלה לאישור מליאת מועצה עובר לפני כן בהנהלת המועצה לשם דיון מעמיק יותר.

ההנהלה כוללת כ-14 חברי מליאה מישובים שונים אשר אושרו לתפקיד על ידי המליאה, ראשת המועצה וסגניה. בניגוד למליאת המועצה בו לכל ישוב יש נציגות, בהנהלה נבחרים החברים על בסיס אישי באופן שלא כל הישובים מקבלים ייצוג. תפקיד חברי ההנהלה לראות את תפיסת עמק חפר ככלל ולא לייצג את הישוב. פעמים רבות, חבר הנהלה אף מנוע מלהצביע בנושאים הקשורים לישוב שלו. יחד עם זאת, אין ספק שנציגות פעילה בהנהלה זו יש בה משמעות ויכולת השפעה עבור הישוב. עד לקדנציה האחרונה היה לבת חפר נציג אחד בלבד בהנהלה וכעת לראשונה מונו שני נציגים מטעם בת חפר.

נציגי בת חפר בהנהלה: מידד כלפון. 

ועדות

הפעילות במליאה מתבצעת באמצעות ועדות בנושאים שונים. שיבוץ בת חפר בוועדות הוא:

 1. ועדת תחבורה – ירון קומפל
 2. ועדת היגוי הרחבה בת חפר – ירון קומפל ודורון גייר
 3. ועדת המשנה לתכנון ובניה – מידד כלפון
 4. ועדת מכרזים – דורון גייר
 5. ועדת איכות הסביבה – מידד כלפון
 6. ועדת תמרור – ירון קומפל
 7. ועדת ביטחון – דורון גייר
 8. ועדת מל"ח (חירום) – ירון קומפל ודורון גייר
 9. ועדה למאבק בנגע הסמים המסוכנים – ירון קומפל

חברות קשורות

לבת חפר מינויים בתפקידים בחברות הקשורות למועצת עמק חפר:

 • עמותת הספורט
 • החברה הכלכלית
 • בית גינס

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

יצירת קשר

2023© כל הזכויות שמורות לועד מקומי בת חפר