חדשות היישוב:
06.9: תושבים יקרים, אתר בת חפר החדש עלה לאוויר בשעה טובה! האתר עדיין בהרצה ולכן יתכנו שיבושים בחלק מהדפים והלינקים. אנו מודים לכם על הסבלנות    6.9: שימו לב- בלוח הארועים מפורסמים ימי פינוי הגזם והאשפה לאורך כל תקופת החגים - מוזמנים להתעדכן   06.9: יש לנו לוח ארועים חדש! בלוח הזה נעדכן על כל מה שקורה ביישוב, כולל ארועי תרבות, שירותים לתושב, ימי פינוי, ארועי קהילה ועוד. מוזמנים להתעדכן באופן שוטף - ארועים רבים ומגוונים יתווספו ללוח בימים הקרובים    01.9: חוגים רבותיי!! חוגים! מהרו והרשמו לשנת החוגים תשפ"ד, יש לנו מגוון משגע ומספר מקומות מוגבל. כנסו לאתר החדש והמושקע של מרכז החוגים הקהילתי (לינק בעמוד הבית)    26.10: התקווה 6 מגיעים לבת חפר להופעה בלתי נשכחת! מידע בלוח ארועים   14.9: ועד והנהלת היישוב בת חפר מאחלים לכם תושבים ותושבות יקרים.ות שנה טובה ומתוקה, שנת שלום, רעות ואחווה    24.9: לקראת כניסת יום הכיפורים עלה באתר פוסט עם כל המידע אודות זמני תפילות, הנחיות בטיחות והוראות מד"א - ניתן להכנס דרך דף הבית או לוח הארועים. גמר חתימה טובה תושבים יקרים    1.9: מאחלים לכל תלמידי בת חפר - שנת לימודים מוצלחת ופוריה

בטחון בת חפר

ביטחון היישוב בת חפר

ועדת ביטחון

ועדת הביטחון של הישוב מונה 11 אנשים מתנדבים. כל החברים בוועדה בעלי מקצוע וממלאים תפקידים בישוב או בעמק בנושאים בטחונים שונים.
הועדה אחראית על הנושאים הבאים:
כיתת כוננות – הכוללת 20 איש בהתנדבות מלאה
כיתה זו מוקפצת לאירועים בישוב, ומטעם הצבא לאירועים בישובים הקרובים.
חבריה עוברים 2 ימי אימון מטעם הצבא ועוד כ- 8 ימי אימון מטעם הישוב.
חברי הכיתה מתלווים לימי גיבוש, טיולי אופנים וכדומה תורמים לקהילה מספר פעמים בשנה באירועים שונים. בנוסף פועלת הועדה למיגור ונדליזם בישוב כגון פריצות וגניבות.
ברמה הסטטיסטית היישוב בת חפר עומד על אפס מקרים, הווה אומר –  מספר המקרים המועט מטופל מיידית ואינו עולה לגרף הארצי.

אבטחת הישוב
בת חפר מעסיקה את חברת בן בטחון שעוסקת בין השאר ב:

  • הצבת שומרים קבועים בשער הישוב.
  • הפעלת סייר המפטרל לאורך הגדר.
  • סייר נוסף העוסק במשימות עבור מטרות הישוב אשר אינם קשורות בהכרח לשגרת האבטחה הקבועה.

אנשי קשר

רבש"ץ היישוב

בני ציפרוט
054-2255791

ס.רבש"ץ היישוב

אלי לוי
050-6274623

יו"ר ועדת ביטחון

אבי מלכה
052-8902806

שוטר קהילתי

ליאור אוזן
050-5078582

יצירת קשר

2023© כל הזכויות שמורות לועד מקומי בת חפר