ועד בת חפר 2024

חברי הועד הנבחר לשנת 2024
תושבים יקרים, בשעה טובה ומוצלחת מונה הערב ועד חדש ליישוב אותו יוביל אבי איפרגן לשנים הקרובות

כד'  באדר   א' 04 במרץ 2024 ישיבת הסמכה לוועד הישוב 

נבחרת הועד המקומי בת חפר 2024

.
באווירה חגיגית ובתחושת אחריות ושליחות אדירה קיבל הערב הועד את המשימה להוביל את היישוב בתקופה בטחונית מאתגרת מאין כמוה ולקראת הרחבת היישוב באופן מהותי.
תודה ענקית לועד היוצא בראשות עדי אמזלג לאחר שנים רבות של עשייה אדירה למען היישוב…תודה!
נאחל לכל חברי הועד החדש ובראשם אבי איפרגן וסגנו זיו לשם, המון הצלחה שתהיה למעשה ההצלחה של כולנו.
ובהזדמנות זו נאחל המון בהצלחה לחברי.ות מליאת המועצה הנבחרים, רוית דניאלי, אייל פישוב ומידד כלפון. ברכת הצלחה מיוחדת לאופירה קלפ ובהצלחה בתפקידה כסגנית ראשת המועצה וחברת מליאה.
נציגות משמעותית של תושבי בת חפר במוסדות המועצה.
דברי הברכה של אבי איפרגן, יו"ר הועד

אבי איפרגן יור' ועד בת חפר 2024

דבר יו"ר הועד הנבחר – אבי איפרגן:

תושבים.ות יקרים.ות 

לראשונה בתולדות היישוב צעדנו כרשימה אחת להנהגתו. יחדיו עשינו צעד נבון, נכון וחכם, תוך שיתוף פעולה, התגברות על מחלוקות וראיית טובת היישוב כולו לנגד עינינו. 

איחדנו כוחות ותכניות והנה הגיעה השעה הרשמית שנפעל ונעבוד למען התושבים.

אנחנו הנהגה של כולם, של כל המשפחות הגרות ביישוב, על ילדיו וטפיו, קשישים, מבוגרים ונוער, ובעלי המוגבלויות.

יש לנו אתגרים גדולים ותכנונים רבים, שאותם נגבש לכדי תכניות מפורטות בכל התחומים, ובהם – המענה הביטחוני המלא, חיזוק הקהילה, טיפול בילדים ובנוער שלנו, פיתוח חיי התרבות, גיוון והרחבת פעילויות הפנאי, טיפול בחזות היישוב ובשטחים הציבוריים, שיפור ופיתוח התשתיות לכל התושבים והיערכות נכונה לקליטה של כ-1,000 משפחות חדשות.

אני מאמין שמימוש התכניות יצלח בעבודה מאומצת, בשיתוף פעולה ובהתמדה, ובכך נהפוך את בת חפר לפנינה של העמק. אפשר לעשות את זה.

מאיתנו, חברי הוועד, מצופה שנהיה מקצועיים, יצירתיים, קשובים וגמישים במחשבה. אני קורא לכולנו לנהוג בהגינות, בסובלנות ובכבוד הדדי. כך התחייבנו וכך ראוי שנקיים.

אני רואה את חברי הוועד כמשרתי הציבור – נבחרנו לשרת את התושבים, ונזכור את זה כל הזמן. 

יש לי תפילה שכל מעשינו יהיו למען הציבור ביושר וללא משוא פנים, ושהקב"ה ייתן לי ולנו תבונה ועצה לעשות את הדבר הנכון, ולקבל את ההחלטות הנכונות למען הציבור והיישוב. 

אנחנו מודים מעומק ליבנו לוועד היוצא, לכל אחת ואחד מאנשי הוועד על עשייתם לאורך השנים, ובמיוחד לעדי אמזלג שהוביל את ההנהגה בתבונה, בשיקול דעת ובראיה רחבה. 

אנחנו מודים לחברות והחברים שמלווים אותנו בקבוצה הרחבה של הפעילים המתנדבים, לראשי הוועדות ולחבריהם. וכן לצוות העובדים המסורים מסביב לשעון.  

תודה גם  לאנשי המועצה ולראשת המועצה שמלווים אותנו לאורך כל הדרך ושימשיכו לעשות זאת בעתיד.

עבודת ההתנדבות אינה קלה ודורשת מאמץ רב ובראשה ערך הנתינה לאחר ולכלל. התמורה שלנו היא הסיפוק מהעשייה ומהתרומה שמשפיעה על הציבור. אני מקווה שלכולנו יהיה הכוח להתמיד בה לאורך זמן.

אני מאחל לכולנו עשיה ציבורית פורייה ומוצלחת. הצלחתנו היא הצלחת הישוב.
אבי איפרגן

עדי אמזלג יור הועד היוצא

דבר יו"ר הועד היוצא – עדי אמזלג

תושבים ותושבות יקרים.ות

היום באיחור של ארבעה חודשים (לאור המצב הביטחוני ) הוסמך ועד בת חפר החדש בראשותו של אבי איפרגן .

והגיעה העת להיפרד .

כמי שנמצא עדיין בצו 8 כמו רבים ורבות מתושבי בת חפר והמדינה יחד עם החיילים והחיילות המדהימים שלנו שפועלים בכל החזיתות וכאשר מדינת ישראל נמצאת עדיין בלחימה וכולנו כואבים את כאבם של המשפחות השכולות , הפצועים והפצועות יחד עם התפילה להחזרתם של החטופים והחטופות שלנו – לא מרגיש לי נכון לסכם תקופה ולהיפרד בצורה רגילה .

אז אשאיר את הסיכומים לתקופה אחרת וכן אומר כי בחמש עשרה השנים האחרונות כיו״ר תרבות , יו״ר קהילה ובעשור האחרון כיו״ר ועד אני מוקיר ומודה על הזכות שהייתה לי לפעול יחד עם רבים ורבות מתושבי בת חפר ובכלל כך עובדי ועובדות היישוב כמו הנהגת המועצה לפעול לטובת בת חפר שלנו – ועל כך כולנו צריכים להוקיר להם.ן תודה .

במעלה הדרך פגשתי רבים מכם.ן במפגשים משמחים ומרגשים ולצערי גם במקרים קשים וכואבים כקהילה וכיחידים – ובכל מפגש שכזה מצאתי אתכם קהילה חזקה , עוצמתית ורתומה לכל דבר .

קהילת בת חפר הינה מהמדהימות שיש וחשוב שנדע לשמור עליה כזו .

אני רוצה להודות לכל מי שלקח ולקחה חלק במיצוב היישוב פיתוחו ושגשוגו מתנדבים ושכירים ושותפים כאחד בזכותכם.ן בת חפר הינה מה שהיא .

טובת היישוב הייתה לצידי כל הזמן ויחד עם זאת זה המקום לבקש סליחה ממי שנפגע ממני לאורך הדרך ויש כאלה .

מאחל הצלחה רבה להנהגה החדשה וליו״ר הועד אבי איפרגן ולראשת המועצה גלית שאול באתגרים הרבים שעוד נכונו ליישוב הצלחתכם היא הצלחתינו.

מודה למשפחתי היקרה על התמיכה , הרוח הגבית והסובלנות הרבה שהופגנה לאורך השנים – בלעדיכם לא ניתן היה לעשות דבר .

שלכם

אמזלג עדי

יו״ר ועד היישוב היוצא והחל מהיום תושב בת חפר מן המניין .

יצירת קשר

2023© כל הזכויות שמורות לועד מקומי בת חפר